Hula Babula !
Jest tak jak myslałem. Brak Nikon Message Center. Zainstalowałem update 4.2 jeszcze raz i jak się zainstalował, zapytał o połączenie z Netem i Upgrade. Zrobiłem to. Firewall oczywiście blokuje NMC aby niepotrzebnie nie donosił do Nikona(opcja Ask).
Rayden
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami