Byly ostatnio narzekania na mułowatosc Nikon Capture...
Przedwczoraj po wlaczeniu NC pokazalo sie okienko, ze program wykryl w sieci jakas poprawke i chce sie zaktualizowac, na co wyrazilem uprzejmie zgode. Po restarcie okazalo sie, ze NC pracuje znacznie szybciej, przyspieszenie jest niesamowite (ale i tak niektore operacje trwaja dosc dlugo). Nie chce mi sie wnikac co zostalo poprawione, ale warto sprobowac tego patcha.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami