Witam. Od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu Nikona D90 z kitem i dodatkowo tym nikorem 50tką. Kupiłem ją bo była przez wszystkich polecana i oczekiwalem od niej dość dużo. Niestety, mam wrażenie, że z moją puchą nie współpracuje za dobrze. Po pierwsze po pierwszej sesji, ze 100 zdjęć żadne nie było ostre. Do tego coś szwankuje mi chyba z pomiarem światła, bo żeby zdjęcie wychodziło w miare realistyczne musiałem ekspozycję zmniejszac do -3, co chyba nie powinno mieć miejsca. To jst moje pierwsze lustro dlatego możliwe, że robie po prostu coś źle, więc przed pójściem do serwisu wolę się tu zapytać czy ktoś nie mial podobnej sytuacji i, ewentualnie, jak sobie z nią radzić. Z góry dzięki za pomoc i wyrozumiałość. Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami