Przewertowalem cala instrukcje, o interwalometrze przeczytalem z 5 razy a i tak nie moge skumac jak on dziala.
Ja mu ustawiam 1min, 2 interwaly i 2 zdjecia na interwal. Dla mnie logiczne jest, ze wtedy aparat zrobi dwa zdjecia, kazde w odstepnie 30sec (1min/2), a tu lipa. Aparat trzaska dwa zdjecia zaraz na poczatku, czekam ta minute i znowu. To jak w takim razie ustawic, zeby zdjecie bylo co 30 sec?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami