Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60
  1. #51

    Domyślnie

    Luz nie powinien miec takiego wplywu, bo po zlapaniu ostrosci pierscien nie porusza Ci sie juz w zadna strone. Robiles test ze strony forum? Wydrukuj i wykonaj. Jest to calkiem zmyslna sprawa. Powiedz mi czy na 18-70 tez zauwazasz BF'a?

  2. #52

    Domyślnie

    Na 18-70 mam minimalny BF - ale stwierdzilem ze jest na tyle maly ze nie bede sie nim za bardzo przejmowal.

    Na tym 50 1.8 mam wyrazniejszy FF.

    Co do testu wydrukowanego - wieczorkiem zrobie bo juz nim sprawdzalem kiedys 18-70 i gdzies lezy posklejany.


    Pozdrawiam

  3. #53

    Domyślnie

    Daj znac i wrzuc linke do foty. Pogdybamy.

  4. #54

    Domyślnie

    Chyba ze ja moze cos zle zamontowalem ten obiektyw ... - bo jakos tak troche twardo wchodzil na bagnet ? [ no ale wszystko dziala itp ... ]


    Pozdrawiam ^-^

  5. #55

    Domyślnie

    Postanowiłem tu nie pisać, bo temat tego wątku jest okropny
    Żeby to jeszcze o tele chodziło...
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  6. #56

    Domyślnie

    Kurcze zapomnialem zabrac karty z pracy [ zostala w czytniku ( ] - tak wiec chyba nici z testow [ chyba ze mi sie uda przez kabelek popstrykac do kompa ]

    Jak nie to jutro rano pstrykne w pracy;

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ddMON
    Postanowiłem tu nie pisać, bo temat tego wątku jest okropny
    Żeby to jeszcze o tele chodziło...
    POzdro!
    Ja tylko mam nadzieje że kolega nie ma zadnych kompleksów
    pozdrawiam Sebastian

  8. #58

    Domyślnie

    Pochwalę się

    Mam, mam, mam, nabyłem drogą kupna z USA,
    cena 340,- zł z filtrem UV i osłoną, oczywiście używany w stanie idealnym (no, troszkę kurzu w środku lae tylko troszkę).
    Jest bez D, made in Japan i suppperowo jasny.
    Już widzę, że do portretów podoba mi się bardziej niż dotychczas używany Nikkor Micro 55/2.8.

    Dołączyłem do klubu, dziń dybry.

    Pozdrawiam
    Piotr
    fotoklamoty i ... koty

  9. #59

    Domyślnie

    Piotrze, gratuluje zakupu. Niedlugo braknie Ci miejsca w podpisie To szkielko ma (chyba) 4.4 na photodo wiec trudno sie dziwic

  10. #60

    Domyślnie

    Witaj adminie,

    nareszcie mogę obejrzeć Twoją szanowną "facjatę" .
    Mi wreszcie udało się coś wkleić. Mało podobne do mojej gęby ale próbowałem coś innego i nie wyszło. Ach te komputery.

    Co do tematu miejsca w podpisie dość, gorzej że w plecaku go brakuje Ale jak kupowałem to był w sam raz, a 200-ka dużo za duża.
    Ale tak miało być, czekam na Nikkor AF 24-50 i chyba mój VR 24-120 do żyda (choć szkoda bo na "spacerowy" zoom nadaje się znakomicie, VR też się sprawdza, ale ta kasa ...).

    Pozdrawiam
    Piotr
    fotoklamoty i ... koty

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •