Cytat Zamieszczone przez Rajczakowski
mam pomysł. moze zalozymy serwis konkurencyjny dla NP? puścimy ich z torbami jak tu tacy specjaliści
Specjalisci jak specjalisci jakie mialem cisnienie jak to robilem ale zaryzykowalem i sie powiodlo teraz trzaska foty jak nowkanie polecam takich zabaw ale dodzwonic sie do serwisu graniczy z cudem po 2 dniach sie udalo powiedzieli bym im wyslal body z gwarancja wiec zrobilem najpierw probe jak kolega polecil i sie udalo przeraz mnnie mysl ze trzeba czekac minimum 3 tygodnie na aparat a wiem ze to potrfa troszke wiecej niz 3 tygodnie