Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 82

Wątek: Technika HDR

  1. #11

    Domyślnie

    Wysyła się Jestem ciekaw efektów, bo w sumie HDRami bawię się od wczoraj.

  2. #12

    Domyślnie

    eee a czym robisz tego HDRa? chyba wiem skad taka poswiata......jak cos to pisz na priv.

    a co do info o HDR to jest znakomity tutorial i chyba wszystko co trzeba wiedziec w wersji Lonely Wolfa ktory byl kiedys dostepny na Onecie......mialem gdzie to w PDFie.... radze poszukac dobrze w sieci....na 100% sie przyda!

  3. #13

    Domyślnie

    Mail nie dotarł, znaczy dotarł ale bez nefa


  4. #14

    Domyślnie

    Kurczę, wysyłałem potem jeszcze raz z nefem. Już podsyłam

  5. #15

    Domyślnie

    Ja bym coś takiego zaproponował:



  6. #16

    Domyślnie

    Poświata dalej jest. No i dla mnie, na moim laptopowym "monitorze" kolory są nienaturalne. Moja wersja też jest mocno przesadzona, ale wygląda mi jednak na bardziej zbliżoną do rzeczywistości.

  7. #17

    Domyślnie

    Ciekawe, kolory zupełnie inne mam w pliku, zaraz Ci podeśle na maila hehe jak to się stało? co do poświaty to na nefie sa informację, ale program jakoś dziwnie to składa.


  8. #18

    Domyślnie

    Naprwade, moim zdaniem próbujecie tutaj wyważyć drzwi, które bombel z ekipą już dawno otworzył.

    Zajrzyjcie sobie na tamten wątek. Jest mnóstwo info jak dobrze poskładać HDRa.

    Znow pojawia sie problem "program jakoś dziwnie to składa".

    wywolać 2/3 nefy i recznie poskladac na warstwach w fotoszopie, albo nawet gimpie. Wtedy bedzie efekt taki, jaki WY chcecie osiągnąć, a nie to, co sobie softowe algorytmy "wymyslily".

    pozdr
    ef-ixy, de-ixy plus pare gratow starszych ode mnie.
    tomaszpietrek.carbonmade.com

  9. #19

    Domyślnie

    Cała sprawa polega na tym, że nie ma 2/3 nefów


  10. #20

    Domyślnie

    No i oczywiście można godzinami siedzieć składać warstwy i się bawić szopem, ale są też programy, które dają czas dla rodziny komu nie pasuje to się bawi, ja z 3 nefów osiągam to co lubię w pseudoprogramach bez dłuższej zabawy.


Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •