Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Erde w polu

  1. #1

    Domyślnie Erde w polu

    jeszcze takie 2, zupełnie różne kadry. Fotki przeleżały swoje po obróbce, skorygowałem to co wydawało mi się nie tak i wyszedł taki efekt jak poniżej. Ciekaw jestem Waszych opinii. niestety jeszcze nie mam wyrobionego swojego stylu można powiedzieć, przy obrabianiu zdjęć, także cały czas eksperymentuję.

    1.


    2.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    dwojka ok , w jedynce brakuje mi tego sladu po kolach w srodku kadru , wtedy te dwie bruzdy prowadzilyby wzrok do lasu

  4. #4

    Domyślnie

    nie miałem akurat traktora pod ręką

  5. #5

    Domyślnie

    " Niemanie " stylu to też jakiś styl .
    A zdjęcia przyjemne.
    Pozdr.M

  6. #6

    Domyślnie

    1. bardzo fajna kadrowo (możę ew. ciachnąć troszkę góry, tak nad chmurkami), kolorystycznie i widokowo też
    2. też ok, chyba troszkę przeostrzona. Do pełni szczęścia jakiś obłoczków brakło

    Inna pora, inne światło... tego wcześniej najbardziej brakowało na Twoich zdjęciach - mam nadzieję, że się przekonałeś do niskiego słońca
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    nie miałem akurat traktora pod ręką
    po co ci traktor , wystarcza buty i 5 krokow w prawo

  8. #8

    Domyślnie

    Jedynka ogólnie trochę za zółta. Bardzo dobry drugi plan, ale pierwszy jakby był nieostry i to powoduje, że ogólny odbiór tego zdjęcia jest dla mnie nie najlepszy.

    Dwójka jest natomiast w moim odczuciu bardzo dobra, a technicznie (obróbka) wręcz świetna.

    Bardzo dobra ostrość, kolory. Może i chciałoby się więcej wody po lewej, ale i tak jest bdb.

    Podoba mi się to światło na dwójce. I aż czuć świeże powietrze. Bardzo dobra praca

  9. #9

    Domyślnie

    taa a w zagrodzie gospodarz właśnie ostrzy siekierę

    Staram się dokładnie czytać Wasze rady i wyciągać z nich odpowiednie wnioski. Efekty jakie są - widać

    a co do tego, co napisał S4INT, to ja nigdy nie miałem jakiejś awersji do niskiego słońca. Zwyczajnie nie mam zbyt wielu okazji, żeby spokojnie wyruszyć w plener o wschodzie/zachodzie słońca. Czasami więc z braku czasu popełniam zdjęcia w południe...no ale miejmy nadzieję, że będę miał więcej okazji do takich nisko słonecznych strzałów.

  10. #10

    Domyślnie

    Erde,bardzo ładna jedynka..!
    Dwójkę,to każdy głupi zrobi....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •