Witam
Nie wiem czy ktos jeszcze zwroci uwage na posta dotyczacego Digimate. Niedawno ukazalo sie urzadzenie o nazwie Digimate V max. Chyba nie powinienem wklejac linku do strony firmy sprzedajacej ten fotobank ale mam pytanie do osob sledzacych watki tego typu czy przedstawione przypadlosci dotyczyly wlasnie tego modelu: Digimate V max czy wersji Digimate V ktora optycznie bardzo rozni sie od wersji max.
Moze ktos ma jakies informacje o nowej wersji czy urzadzenie sprawdza sie w boju czy nie bo 600zl jak na takie male cos co mialo by sie zbiesic po 2 tygodniach to troszke sporawo![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami