no i jak się spisuje? chetnie taki sobie kupię, o ile nie ma problemu z podglądem dużych jpg.
Semento czy mozesz wgrać i zobaczyc takie największe jpg z d200 (L, fine) one mają po nawet 6 MB.
co z podgladem samych nef? (takich zapisanych bez jpg)
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami