Witam.
Czytalem juz sporo na temat databanków i z tego co widze, bardzo popularne sa rożne odmiany Digimate. Wybieram sie w długą podróż (2 miechy) do Indii i potrzebuję zaopatrzyć się w takie urządzenie. Jestem jednak dosć upierdliwy i wolę na własne oczy sie przekonać, że zgrane zdjęcia są rzeczywiście na dysku. Dlatego też interesuje mnie coś z wyświetlaczem na którym mogę póżniej przeglądać foty. Co sądzicie o DIGIMATE V?
http://www.allegro.pl/item128282968_..._dyktafon.html
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami