Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Poranek 1

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Wyciąganie cieni aby uśrednić fotkę nie dało dobrych efektów, ponadto chyba leci w lewo
    Co do kadru to osobiście wolałbym aby latarnia z pierwszego planu nie miała obciętej stopki. Liny w LG to inksza inkszość
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  3. #3

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc,to nie wiem...wiem ,że ciągniete,zbyt ostre,kadr..taki sobie i ...co ja zrobię...?
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  4. #4

    Domyślnie

    Jakies takie sam nie wiem jak to okreslic juz wiem wyglada jakos tak sztucznie

  5. #5

    Domyślnie

    Światło zaklęte w lampach i odbiciu szyb - warte grzechu. Niezwykle romantyczny widok (nie licząc prętów z GL)

  6. #6

    Domyślnie

    Kilka szczegółow na tym zdjęciu mogło być lepiej dopracowanych, ale światło na wodzie je przyćmiewa.

    Wyprostowałbym kadr i dał spokój cieniom - to światło na wodzie jak dla mnie jest decydujące - a jest świetne.

    I dla dobra tej fotografii chwyciłbym PG róg i skróciłbym to zdjęcie od góry i po prawej po pół cm - zobacz ile zdjęcie zyska. Tak to lampa wyglada na wciskaną na siłę w kadr.

    Podoba mi się to zdjęcie tylko zastosowałbym to co wyżej - czyli dał spokój cieniom, prostowanie i ciachnięcie .

    Jeżeli się zdecydujesz to pokaż proszę po poprawkach

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję za opinie.
    Zdjęcie jest właściwie nieobrabiane - tak wyszło po wywołaniu z RawShootera ( z lekkim ostrzeniem ).
    Też mi się podoba odbicie słońca w morzu. Spróbuję pociąć je zgodnie z podpowiedzią.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Jedynka lepiej mi się widzi - może spróbuj wystemplować po prostu te "liny"?

    Co do cieni - ja bym je właśnie podkreślił, ale ja jestem cieniofilem, więc to się nie liczy.

  10. #10

    Domyślnie

    Idzie nowe - idzie lepsze. Moim zdaniem dużo lepsze.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •