Szukaj
ja też wątpię, ale coś "muszą" dołożyćCzego brakuje tak naprawdę w d300 ?
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
Nie wiem czy już ktoś wspominał, ale precyzyjniejsze działanie zielonej kropki focusa przydałoby się, czyli te strzałeczki jak w d3/700
D800
Właśnie starczy.
I to jest główny problem D700.
Że jest w zasadzie ... idealny? (może zbyt duże słowo)
W zasadzie do wykonywania perfekcyjnej jakości zdjęć i zapomnieniu o ograniczeniach narzucanych przez aparat D700 jest jak znalazł.
Ja nawet teoretycznie nie potrafię wyobrazić sobie co mógłby mieć jego następca.
Oczywiście pomijam filmiki, odchylane ekraniki i parzenie kawy.
24355050508080135105200...
www.jswierad.pl
MZ żeby to był krok w przód powinni dorzucić pixeli ,żeby zbliżyć się do 50D, dać chociaż iso100. Uchylany LCD z dobrym LV też by był niezły. AutoDL też miły jest. D700 żeby był idealny to powinien mieć 100% krycia wizjera, świrek do zmiany pól AF taki jak jest w gripie i ISO 100 (50 to już by był kosmos).
A może wcale nie będzie następcy D300? Wycofanie z produkcji ogłoszą jesienią. Zrezygnowali już z najtańszego segmentu (D60) to mogą wywalić DX z semi-profi. Nikon uprości sobie w ten sposób życie i zostawi:
profi - D3, D3x
semi-profi - D700
amatorskie - D90
entry level - D5000
Skontaktuj się z nami