Close

Strona 9 z 27 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 263

Wątek: D300s

  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Takiej glupoty to nie zrobia, poza tym plotka mowi o dwoch slotach...
    Wątpię ,żeby dali dwa sloty w puszce semi-pro. Jakby miały być dwa to już w D300 albo w d700 by dołożyli.
    Ostatnio edytowane przez wywar ; 02-06-2009 o 18:45

  2. #82

    Domyślnie

    ja też wątpię, ale coś "muszą" dołożyć Czego brakuje tak naprawdę w d300 ?
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    ja też wątpię, ale coś "muszą" dołożyć Czego brakuje tak naprawdę w d300 ?
    Pełnej klatki hehe
    Z pozdrowieniami,
    Ink.
    Instagram

  4. #84

    Domyślnie

    Nie wiem czy już ktoś wspominał, ale precyzyjniejsze działanie zielonej kropki focusa przydałoby się, czyli te strzałeczki jak w d3/700
    D800

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Inkognito Zobacz posta
    Pełnej klatki hehe
    a d700 nie starczy ?
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  6. #86

    Domyślnie

    Właśnie starczy.
    I to jest główny problem D700.
    Że jest w zasadzie ... idealny? (może zbyt duże słowo)

    W zasadzie do wykonywania perfekcyjnej jakości zdjęć i zapomnieniu o ograniczeniach narzucanych przez aparat D700 jest jak znalazł.
    Ja nawet teoretycznie nie potrafię wyobrazić sobie co mógłby mieć jego następca.
    Oczywiście pomijam filmiki, odchylane ekraniki i parzenie kawy.
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  7. #87

    Domyślnie

    MZ żeby to był krok w przód powinni dorzucić pixeli ,żeby zbliżyć się do 50D, dać chociaż iso100. Uchylany LCD z dobrym LV też by był niezły. AutoDL też miły jest. D700 żeby był idealny to powinien mieć 100% krycia wizjera, świrek do zmiany pól AF taki jak jest w gripie i ISO 100 (50 to już by był kosmos).

  8. #88

    Domyślnie

    A może wcale nie będzie następcy D300? Wycofanie z produkcji ogłoszą jesienią. Zrezygnowali już z najtańszego segmentu (D60) to mogą wywalić DX z semi-profi. Nikon uprości sobie w ten sposób życie i zostawi:

    profi - D3, D3x
    semi-profi - D700
    amatorskie - D90
    entry level - D5000

  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    a d700 nie starczy ?
    No to żart był. Jasne, że starczy. Imho po prostu, niczego mi w tym aparacie nie brakuje, poza pełną klatką, która z przyczyn finansowych będzie pewnie przez kilka lat dla mnie nieosiągalna - aż moj d300 nie padnie
    Z pozdrowieniami,
    Ink.
    Instagram

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    ja też wątpię, ale coś "muszą" dołożyć Czego brakuje tak naprawdę w d300 ?
    Twoim zdaniem napewno obrazowania D90. A tak apropos jak ocenia się obrazowanie, czy to się jakoś mierzy czy odczuwa czy co?
    D300 N18-200VR N35 1.8 S10-20 N 180/2.8 AF N 105 2.8D N 70-210 AF 1:4

Strona 9 z 27 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •