Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Beata

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    jestem na nie. Obróbka oczu przegięta, biała smuga na dolnej wardze mi przeszkadza. No i kadr nieteges.
    20/1.8 | 105/2.8 | ...

  3. #3

    Domyślnie

    chlopie jaka obróbka oczu? Tam bylo tylko delikatne wyostrzenie, nic wiecej.

  4. #4

    Domyślnie

    pewnie chodzi o soczewki wydaje mi się ze owa modelka je posiadała
    ...

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Nie widzisz, że to wygląda kiepawo? Wszystko jedno czy oczy obrabiałes mniej czy więcej. Jeśli chciałes zwrócic uwage na soczewki to mało spektakularne te soczewki.
    20/1.8 | 105/2.8 | ...

  7. #7

    Domyślnie

    generalnie chodzi o to zeby oczy byly ostre, no i sa. A ze modelka miala soczewki to mialem jej powiedziec, zdejmujesz albo nie robimy zdjec? Stary wyluzuj...

  8. #8

    Domyślnie

    Jestem wyluzowany totalnie Dałeś fote to pisze co myśle. Dysproporacja w odbiorze oczu i reszty zdjęcia jest za duża. Mi sie nie widzi. I tyle. Kadr dałes tak ciasny, że nie wiadomo co się dzieje w tle. Co to za linie, skąd one, po co?
    20/1.8 | 105/2.8 | ...

  9. #9

    Domyślnie

    Oczy dyskwalifikują fotę. I tyle moim zdaniem. Pozdrawiam.
    Nikon szkło lampy tło i co?

  10. #10

    Domyślnie

    te oczy mi się przeszkadzają, błysk na ustach może zostać w końcu malowane błyszczykiem (tak mi się przynajmniej wydaje), kadr też jest dobry ciasny ale czy ciasny = zły ? Zdjęcie nie robi na mnie jakiegoś super wrażenia ale jest dobrze moim zdaniem

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •