Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alan85
    NIE URZYWANĄ
    balbym sie, ze uzywana...
    jak z pelna gwarancja to moze za 100 pln - skoro nowa teraz kosztuje ok 130...
    pozdrawiam
    ---------------------------------------------------------------------
    |S5Pro|S30|N60|SB600|

  2. #12
    Oszczędny w słowach Awatar alan85
    Dołączył
    05 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    142

    Domyślnie

    ups , już sie poprawiłem
    cena jak mnie interesuje to właśnie okolica 100 zł - niestety brak gwarancji.
    Aparat w plecaku
    Pozdrawiam Michał N.

  3. #13

    Domyślnie

    Niby stary watek ale nikt nie napisal, ze drukarka Canon Selphy CP-510 drukuje z Nikona D50. Wiec drukuje i to bardzo ladnie
    Nie wiem jak wyglada sprawa z innymi Nikon'kami?

  4. #14
    Rozmowny Awatar RAQ
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Szczecin (dzielnica Zdroje)
    Posty
    337

    Domyślnie

    w trakcie pokazów szprzętu firmy canon w mm szczecin miałem okazje dokonac porównania jakości odbitek wykonanych z fotolabu, c510 oraz IP6600.
    Wnioski są następujące:

    w odniesieniu do jakości to wydruki z IP6600 są rewelacyjne, następnie fotolab a na końcu CS510
    w odnieisieniu do ceny: fotolab, CS510 no i na końcu IP6600

    wydruki zdjęć z CS510 są akceptowalne, bardzo ładne oddanie kolorów, łatwość obsługi itp. cena odbitki też nie przeraża, a ciekawostką jest fakt że każda odbitka na rewersie jest w formie pocztówki. Jako, że można "drukować" zdjecia bez konieczności korzystania z komputera, można znajomych zadziwić widokówką wysłaną z miejsca wycieczki z własnym wizerunkiem i np. znanym zabytkiem w tle.

    Jeżeli nie ma się do porównania tego samego zdjęcia wykonanego przy uzyciu różnych metod, to fotki z CS510 są naprawdę na bardzo akceptowalnym poziomie, no i można mieć odbitki prawie od ręki...

  5. #15

    Domyślnie

    MOże trochę nie w temacie (drukarki sublimacyjne) ale zachęciła mnie ostatnia odpowiedź. Otóż od wczoraj posiadam drukarkę Canona IP 6700D. Chciałem mieć drukarkę, do której włożę kartę z D70, a nastepnie na małym ekraniku (i tak parę razy większym niż w Nikonie) wybiorę parę zdjęć i wydrukuję nawet nie podłączając drukarki do kompa. I taka jest własnie IP 6700D. MOżna również oczywiście drukować z komputera, a mój syn próbował również z powodzeniem z komórki, przez łącze na podczerwień. Rezultat jest rewelacyjny, kolory, wysycenie - bezbłędne, czas wydruku zdjęcia 10x15 ok. 45-50 sekund. Polecam tym, którzy lubią sobie parę zdjęć obejrzeć na papierze zaraz po ich zrobieniu. Dla ciekawych: koszt IP ~700 zł, komplet 6 kartrydży canona ok. 250 zł (ma podobno starczyć na 300 zdjęć).
    Pozdrowienia.
    PS> mam nadzieję że nikogo nie uraziłem pisząc ciepło o firmie Canon
    D80 + N 18-200 VR + Nikkor 50/1,8D + SB600

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •