Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Nienasycona

  1. #11

    Domyślnie

    choć na pewno nie jestem ortodoksyjny (ufff, faktycznie trudne słowo) to jednak w zdjęciach przyrody lubię naturalność i realistyczne oddanie rzeczywistości.
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wld Zobacz posta
    choć na pewno nie jestem ortodoksyjny (ufff, faktycznie trudne słowo) to jednak w zdjęciach przyrody lubię naturalność i realistyczne oddanie rzeczywistości.
    zgadzam się z Tobą Waldku w 100% .

  3. #13

    Domyślnie

    Ok, zagadaliscie mnie.. Na drugim jest realizm na miarę mozliwości szkłam matrycy i moich. Juz nie będe dodawał szumów

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  4. #14

    Domyślnie

    Szkoda, że to szum dodawany sztucznie, a nie prosto z puszki. Już myślałem, że mam argument, aby przestać myśleć o zmianie body
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pinio Zobacz posta
    Szkoda, że to szum dodawany sztucznie, a nie prosto z puszki. Już myślałem, że mam argument, aby przestać myśleć o zmianie body
    No przecież "D70 pozostał" - możesz sprawdzić co to prawdziwy szum.. albo pojechac nad nasze morze i wtedy tez "tupot białych mew" (o pokład) Nad ranem podwójny szum przy przegladaniu fotek z 70siątki

    Po zmianie body nie robie lepszych zdjęć, choć jestem "zobowiązany" do robienia gjenjalnych

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •