choć na pewno nie jestem ortodoksyjny (ufff, faktycznie trudne słowo) to jednak w zdjęciach przyrody lubię naturalność i realistyczne oddanie rzeczywistości.
Szukaj
choć na pewno nie jestem ortodoksyjny (ufff, faktycznie trudne słowo) to jednak w zdjęciach przyrody lubię naturalność i realistyczne oddanie rzeczywistości.
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Ok, zagadaliscie mnie.. Na drugim jest realizm na miarę mozliwości szkłam matrycy i moich. Juz nie będe dodawał szumów
.
. . . - - - . . .
Bla, bla, bla
Szkoda, że to szum dodawany sztucznie, a nie prosto z puszki. Już myślałem, że mam argument, aby przestać myśleć o zmianie body![]()
Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało
No przecież "D70 pozostał" - możesz sprawdzić co to prawdziwy szum.. albo pojechac nad nasze morze i wtedy tez "tupot białych mew" (o pokład) Nad ranem podwójny szum przy przegladaniu fotek z 70siątki
Po zmianie body nie robie lepszych zdjęć, choć jestem "zobowiązany" do robienia gjenjalnych
.
. . . - - - . . .
Bla, bla, bla
Skontaktuj się z nami