Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Stumilowy las

  1. #1

    Domyślnie Stumilowy las

    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  2. #2

    Domyślnie

    nie jestem specem ale chyba w BW było by bardzo ciekawie ?

  3. #3

    Domyślnie

    dla mnie ma klimat
    Czarne pudełeczka i okropnie ciężka teczka


  4. #4

    Domyślnie

    Że las to widzę ale czy stumilowy to nie wiem bo nie widać

  5. #5

    Domyślnie

    Troche przeholowałeś z ta czerwienią na dole, ale ogólnie ma klimat, i kadrowo sie broni.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Troche przeholowałeś z ta czerwienią na dole, ale ogólnie ma klimat, i kadrowo sie broni.
    tak tez tak pomyślałem - pozatym klimat tej foty bardzo podobny do klimatu ze zdjęć Lectera niedawno prezentowanych na forum

  7. #7

    Domyślnie

    Ja pamietam ten tolkiegowski "Fangorn" Lectera, wiec juz przy robieniu tej fotki chcialem utrzymac podobne klimaty.
    Natomiast klimat to juz sprawa filtra. Te drzewa maja potencjal. Musze sie tam wybrac ze staywem i trzasnac te korzenie jakos od dolu.
    Niestety tutaj by sie przydal szerszy obiektyw, chociaz i tak to jest ogniskowa 16 (35 mm / 24).
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  8. #8

    Domyślnie

    Ma klimat. Podoba mi się
    nic...

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo ładne buki,..powalcz tam jeszcze...Podoba się też mi pomysł na kadr w tak kontrastowej,czerwono-zielonej kolorystyce,..ma w sobie ogromny potencjał ekspresji...Powodzenia.

  10. #10

    Domyślnie

    Fajny kadr, ta czerwień ziemi to natura czy coś więcej.
    Pozdro
    moje ogiery z innej stajni

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •