Szukaj
Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB
nie jestem specemale chyba w BW było by bardzo ciekawie ?
dla mnie ma klimat
Czarne pudełeczka i okropnie ciężka teczka
Że las to widzę ale czy stumilowy to nie wiem bo nie widać![]()
Troche przeholowałeś z ta czerwienią na dole, ale ogólnie ma klimat, i kadrowo sie broni.
Ja pamietam ten tolkiegowski "Fangorn" Lectera, wiec juz przy robieniu tej fotki chcialem utrzymac podobne klimaty.
Natomiast klimat to juz sprawa filtra. Te drzewa maja potencjal. Musze sie tam wybrac ze staywem i trzasnac te korzenie jakos od dolu.
Niestety tutaj by sie przydal szerszy obiektyw, chociaz i tak to jest ogniskowa 16 (35 mm / 24).
Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB
Bardzo ładne buki,..powalcz tam jeszcze...Podoba się też mi pomysł na kadr w tak kontrastowej,czerwono-zielonej kolorystyce,..ma w sobie ogromny potencjał ekspresji...Powodzenia.
Fajny kadr, ta czerwień ziemi to natura czy coś więcej.
Pozdro
moje ogiery z innej stajni
Skontaktuj się z nami