Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65
  1. #1

    Domyślnie Troche repo troche glamour czyli ślubne przygotowania by kroolik

    Witajcie Nikoniarze!

    Wrzucam na razie same fotki z przygotowań (bo tyle zdązyłem doprowadzić do stanu oglądalności a cdn). Cale wydarzenie mialo miejsce w Tarnobrzegu u przecudownej pary- Julity i Łukasza.
    to moj 2gi raz w roli 1wszego fotografa na weselu, wiec badzcie wyrozumiali i ocencie sprawiedliwe
    zapraszam,

















































    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    Widać, że masz swój styl ale tak koszmarnie wyraźne ziarno nie każdemu się będzie podobało. Ja bym wolał bardziej sofcikowo.
    Nikon D80 + Nikkor 50 mm/1,8 + marzenia o kolejnych szkiełkach

  3. #3

    Domyślnie

    Dokładnie - masz swój styl, nie wszystkie kadry do mnie gadają, ale widać, że są robione z głową, więc nie ma czego się czepiać - jednym to bardziej odpowiada, innym mniej, a technicznie jest OK
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  4. #4

    Domyślnie

    utemperuj warsztat, a bedziesz "guru"...! podoba sie!
    D3s, D3, N 14-24 f2.8, N 16-35 f4.0, N 24-70 f2.8, N 24-120 f4.0, N 70-200 f2.8 vr, N 85 f1.4, N 50 f1.4 Af-s, N 35 f1.4, N 24 f1.4, N 16 f2.8, SB-900/800 + CLS SU-800, iMac 27" i7

  5. #5

    Domyślnie

    fot 8 bym wywalił,szumy straszne a na dodatek pani kosmetyczka wygłąda jakby miała podbite oko
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  6. #6

    Domyślnie

    IMHO te zdjęcia bronią się jedynie stylizacją, kadry mogą być nie do zaakceptowania przez wiele młodych par...
    ja bym się długo zastanawiał czy chciałbym mieć coś w tym stylu z wesela...
    absolutnie nie podobają mi się zdjęcia nr 2,3,4 i ostatnie - to są fotki które możesz pokazywać na forum foto a nie dla klienta

    ale oczywiście od razu powiem, że rozmawiamy na pewnym "wyższym poziomie"... inaczej mówiąc nie jeden poziom w fotografii ślubnej już przeskoczyłeś...
    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

  7. #7

    Domyślnie

    mnie sie bardzo podoba - technicznie tez - ziarenko pasuje. nie zgodze sie, ze to nie sa zdiecia dla klientow - ok - dla przecietnych klientow nie - ale dobra fotografia nie jest dla przecietnych
    2 moim zdaniem jest swietna. i jak najbardziej do oddania. w fajny nieoczywisty sposob bedzie po latach przypominac, ilu to niecodziennym zabiegom panna mloda zostala poddana.

  8. #8

    Domyślnie

    serdecznie dziekuje wszystkim.
    mysle ze dostalem sprawiedliwą ocene
    mnie osobiscie fascynują zdjecia "inne" (taki skrót myslowy) i staram sie rowniez podązać tą drogą, tak więc uzasadnione są wasze wpisy
    na razie tyle
    dobranoc
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #9

    Domyślnie

    a mnie się bardzo podobają, myślę , że podążasz w dobrym kierunku, gratuluje

  10. #10

    Domyślnie

    Zdjęcia fajne. Jestem podobnego zdania co moi przedmówcy. To są zdjęcia na wystawy fotograficzne, itp. Klienci raczej zafascynowani nimi nie będą i rodzinie oraz znajomym ciężko będzie im takie pokazać. No chyba, że mają świadomość wyższej półki i gustują w takiej fotografii.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •