Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie d300 Ikelite a d200 ikelite

    Hej.

    pytanie: czy obudowa podwodna ikelite do d200 będzie pasować do d300 ?

    po przeanalizowaniu detali wymirowo przyciskwej puszki d300 nie znajduje różnic zasadnych co do d200.

    grzecznie proszę o podpowiedź fachowca...

  2. #2

    Domyślnie

    Ogólnie spust i wizjer nadal są w tych samych miejscach - jedyne co w D300 są inaczej rozmieszczone przyciski po lewej stronie LCD i po prawej coś tam tez - więc w najgorszym przypadku - nie będziesz miał dostępu do menu i do np PLAY - można by coś zamocować na grotach przycisków tylnej klapy IKELITE.

    W pstryku wiem że był używany Hugyfot do 100m do kupienia - zdecydowanie bardziej polecam
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo dzięks za fachowe słowa.

    rozumiem że przyciski górne powinny pasować - to pracie najważniejsze.

    powiedz proszę: ta inna obudowa w pstryku dlaczego lepsiejsza ?
    mam możliwośc zakupić za 3ts używkę ajkelita z portem jakimś i czymś tam jeszcze. ogólnie to nurka robie nie więcej jak 60m więc hyba powinno wystarczyć.

    dzięks... pozd J

  4. #4

    Domyślnie

    jesli do 30m to oki - ikelite będzie ok - choć nie wsadzisz szkieł o średnicy 77mm - porty są za małe

    co do różnic - ikelite jest tani i jest z polimeru - jakiegoś przezroczystego plastiku - Hugyfot czy subal to górna polka - aluminium, tytan lub włókna węgilowe w zależności od typu i producenta..

    wiecej na www.digideep.com
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •