Można powiedzieć że to mój pierwszy portret
Szukaj
Można powiedzieć że to mój pierwszy portret
można powiedzieć że włosy wyszły najlepiej
nie wiem dlaczego ale jakoś tak się utarło że ostrość powinna być na oczach (oku) i choć zdjęcie ma klimacik jakiś to zdecydowanie wolał bym jednak oko ostre
Właśnie twarz miała wyjść ostra, a wyszły włosy ;(
Zdjęcie było robione puszką D60 (która nie jest moja) wraz z naleśnikiem N50mm 1.4 na manualu.
no to jak na manualu to korekcyjne szkiełka trzeba zakładać![]()
Z 1.4 na manualu jest problem taki, że przez wizjer widzisz taką głębię jakby to było 2.8-3.5 mniej więcej. Zatem dla przysłon powyżej 2.8 jest poprawnie, ale poniżej to już wolna amerykanka (nie ocenisz tego po prostu chyba).
Skontaktuj się z nami