Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Weronika

  1. #1

    Domyślnie Weronika

    Można powiedzieć że to mój pierwszy portret

  2. #2

    Domyślnie

    można powiedzieć że włosy wyszły najlepiej
    nie wiem dlaczego ale jakoś tak się utarło że ostrość powinna być na oczach (oku) i choć zdjęcie ma klimacik jakiś to zdecydowanie wolał bym jednak oko ostre

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie twarz miała wyjść ostra, a wyszły włosy ;(

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slider Zobacz posta
    Właśnie twarz miała wyjść ostra, a wyszły włosy ;(
    to masz chyba bf-a

  5. #5

    Domyślnie

    Zdjęcie było robione puszką D60 (która nie jest moja) wraz z naleśnikiem N50mm 1.4 na manualu.

  6. #6

    Domyślnie

    no to jak na manualu to korekcyjne szkiełka trzeba zakładać

  7. #7

    Domyślnie

    Z 1.4 na manualu jest problem taki, że przez wizjer widzisz taką głębię jakby to było 2.8-3.5 mniej więcej. Zatem dla przysłon powyżej 2.8 jest poprawnie, ale poniżej to już wolna amerykanka (nie ocenisz tego po prostu chyba).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •