Czy ktoś z Was używa bądź używał dekielków WB sprzedawanych na allegro?? I czy się sprawdzają??
Szukaj
Czy ktoś z Was używa bądź używał dekielków WB sprzedawanych na allegro?? I czy się sprawdzają??
Chodzi mi o coś takiego. Czy ktoś tego używał???
http://allegro.pl/item641406327_deki...nsu_bieli.html
http://allegro.pl/item632787449_deki...7mm_smycz.html
Nikt ???![]()
Troszkę się nim pobawiłem (ale tylko troszkę). Co do działania nie ma reguły. Z tego co pamiętam ... W pokoju przy żarówkowym oświetleniu pomiar na dekielek dawał generalnie lepszy efekt niż AUTO czy ŻARÓWA (D300). Przy świetle wpadającym przez okno AUTO i DEKIELEK porównywalnie. Przy mieszanym oświetleniu ... loteria, czasami lepiej DEKIELEK (bywało bardzo dobrze) a czasami AUTO ... za jakieś śmieszne pieniążki warto chyba mieć taki gadżet, po prostu czasami może się przydać ...ale jakiejś rewelacji nie ma ...
Dzięki za odpowiedź , w końcu się ktoś odezwał. Jak ktoś jeszcze miał z tymi gadżetami do czynienia to niech coś napisze
![]()
Skontaktuj się z nami