Witam,
tytuł wątku dokładnie jak fraza wpisywana przeze mnie w szukajce, nie wiele trafień. Do czego służy ta funkcja, zdublowana przecież pod spustem migawki? Nie pytam o czysto techniczne działanie przycisku, bo to opisano w instrukcji, ale o praktyczne wykorzystanie możliwości "odcięcia" AF'u od spustu migawki. W jakich sytuacjach warto używać tej funkcji, kiedy ma więcej zalet niż ostrzenie w spuście?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami