Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Question d70s- menu pl ??

    Witam
    Chciałbym kupić żonie body d70s, tak z ciekawości pytam, czy ma polskie menu??
    DZIĘKI pozdr..
    d3x d300 N14-24/2.8 l N17-55/2.8 l N50/1.4 l N80-200/2.8 l sb-800
    http://www.emaya.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Nie, D70s nie posiada polskiego menu (przynajmniej oficjalnego).

  3. #3

    Domyślnie

    Niestety, nie da się wgrać polskiego menu.
    Do D70 słyszałem, że tak, ale do D70s nie.

  4. #4

    Wink

    spoko dzięx
    d3x d300 N14-24/2.8 l N17-55/2.8 l N50/1.4 l N80-200/2.8 l sb-800
    http://www.emaya.pl

  5. #5
    Rozmowny
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Poznań // Gorzów Wlkp.
    Posty
    344

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Niestety, nie da się wgrać polskiego menu.
    Do D70 słyszałem, że tak, ale do D70s nie.


    Nie to że się nie da. Po prostu do D70 ktoś napisał polskie menu a do D70s jak narazie nie jest na tym forum (chyba) znany polski soft.

  6. #6

    Domyślnie

    wydaje mi się że do d70s nie jest dostepne PL MENU
    Nikon D70s |N18-135 DX | + | N70-300 | + | SB-800 | + | VELBON | + |HOYA PRO 1 DIGITAL|

  7. #7

    Domyślnie

    nie ma i raczej nie będzie chetnych by teraz to opracować.
    Do d70 (bez s) mam
    zamykam
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •