Witam
Chciałbym kupić żonie body d70s, tak z ciekawości pytam, czy ma polskie menu??
DZIĘKI pozdr..
Szukaj
Witam
Chciałbym kupić żonie body d70s, tak z ciekawości pytam, czy ma polskie menu??
DZIĘKI pozdr..
d3x d300 N14-24/2.8 l N17-55/2.8 l N50/1.4 l N80-200/2.8 l sb-800
http://www.emaya.pl
Nie, D70s nie posiada polskiego menu (przynajmniej oficjalnego).
Niestety, nie da się wgrać polskiego menu.
Do D70 słyszałem, że tak, ale do D70s nie.
spoko dzięx
d3x d300 N14-24/2.8 l N17-55/2.8 l N50/1.4 l N80-200/2.8 l sb-800
http://www.emaya.pl
wydaje mi się że do d70s nie jest dostepne PL MENU
Nikon D70s |N18-135 DX | + | N70-300 | + | SB-800 | + | VELBON | + |HOYA PRO 1 DIGITAL|
nie ma i raczej nie będzie chetnych by teraz to opracować.
Do d70 (bez s) mam
zamykam
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Skontaktuj się z nami