Jakie kolory widzicie na monitorze, test na dobrze skalibrowany monitor, czy na postrzeganie kolorów przez nasz mózg.
Ciekawe jak widzicie sami.
http://technowinki.onet.pl/internet-...o-czarna/3sp9x
Szukaj
Jakie kolory widzicie na monitorze, test na dobrze skalibrowany monitor, czy na postrzeganie kolorów przez nasz mózg.
Ciekawe jak widzicie sami.
http://technowinki.onet.pl/internet-...o-czarna/3sp9x
Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.
Dla mnie jest niebiesko-czarnadla żony biało-złota
![]()
z pozdrowieniami - KrzysiekNikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E
Identycznie ja mam w domu, żona chce abym kupił biało-złotą, ja godzę się na niebiesko-czarną.
Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.
a to ciekawe na moim starym monitorze widać biało złotą ale w miarę jak patrzę pod innym kątem staje się niebiesko czarna
To jest test na źle dobraną ekspozycję i zły balans bieli. Przykład dosyć ekstremalny, ale pouczający. Nie rób na automacie.
A7III, A7IV, GFX50s
No to ja muszę iść do okulisty.
Choćbym na głowie stanął, widzę biało (z lekką dominantą niebieskiego)-złotą.
D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
Grecja2013
klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział
Otwórz w PS i zjedź z poziomami
A ja tak: niebieska z elementami lekkiego brązu
Jestem odmieńcem?
EDIT:
Ten lekki brąz to niby a być czarne :/
Dalton(istą) nie jestem![]()
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Skontaktuj się z nami