Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Prawie jak Leica - Konost FF ;)

    Taki koncept. Do poczytania przy piwku na dobranoc <<klik>>

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli będzie miał światłomierz i jakieś tryby półautomatyczne, choćby A, S i auto ISO, to fajnie. W przeciwnym razie aparat raczej dla masochistów
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  3. #3

    Domyślnie

    Aktualnie pojawia mi się "509 Bandwidth Limit Exceeded" ale i tak nie uwierzę, iż start-up znikąd nagle zrobi coś a'la Leica. Choć wizualizacja artystyczna nawet znośna, więcej detali na photorumors: http://photorumors.com/2015/02/23/ko...seeks-funding/

  4. #4

    Domyślnie

    Piter - to coś a'la Leica to w gruncie rzeczy prosta rzecz jest. Matrycę trzeba od kogoś odkupić (Leica przecież też swoich nie robi), elektronika do sterowania czasem naświetlania to też nie jest rocket science. Następnie trzeba zbudować migawkę, doczepić bagnet pod M i gotowe. Jedyną komplikacją jest system wizjera. Ale jak dla mnie plan jest dość realny.

  5. #5

    Domyślnie

    Nieźle to wygląda
    Moje fotografie: stronie i fanpage.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szyszymomonn Zobacz posta
    Nieźle to wygląda
    Bardzo przypomina Pentax'a FF. Z tej samej drukarki.

  7. #7

    Domyślnie

    Nie lepiej zastosować flaki A3k w pudełku typu "widzimisię" ?
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •