Witam !
Pewnie na ten temat było milionpięćsetstodzięwięćset postów, ale jestem odważna i zapytam ponownie !
Zastanawiam się nad kupnem PIERWSZEJ lustrzanki m.in Nikona D3100 lub D3200, a dokładniej interesują mnie te modele:
http://www.agito.pl/lustrzanka-cyfro...l?attr=1-28500
http://www.agito.pl/lustrzanka-cyfro...97-643612.html
i zastanawiam się czemu D3100 jest droższa od D3200? Przecież pierwsza jest starsza od tej drugiej.
W takim razie zapewne chodzi o obiektyw, więc czym one się różnią i co myślicie na temat tych dwóch amatorskich lustrzanek?![]()
Szukaj





Skontaktuj się z nami