Witam,
Od dawna myślę nad wyborem lustrzanki, przeglądam opinie, testy, artykuły w gazetach, i nie mogę się zdecydować, który będzie bardziej odpowiedni.
Cena nie gra zbytniej roli - wiem, że D5200 jest droższy, ale jeśli już mam wybrać, chciałabym coś dobrego.
Czytając testy więcej plusów jest na D5200 - jednak w opiniach skarżą się na duże szumy i polecają D5100. Dodatkowo zastanawiam się nad brakiem dwustopniowego spustu migawki w D5200 - czy jest to poważny minus, czy nie robi to zbyt wielkiej różnicy?
Mam też jeszcze jedno pytanie - w gazecie wyczytałam, że mikrofon D5200 jest inaczej usytuowany, tak, że o wiele mniej słychać dźwięki autofokusa itp. na nagraniach. Czy w D5100 jest podobnie?
Proszę o opinie, porady, gdyż nie mam zbyt dostępu do profesjonalistów w moim otoczeniu.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami