Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie [Żeglarstwo] MP w klasie Star - dzień pierwszy

    Pierwszy dzień regat, pogoda była figlarna, od słoneczka po ostrą burzę z piorunami

    1.

    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.


    9.


    10.
    Ostatnio edytowane przez darko ; 02-07-2012 o 22:06
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  2. #2

    Domyślnie

    brakuje ostrosci czy mi sie tylko tak wydaje...
    malo dynamiki ma ten sport na twych zdjeciach

  3. #3

    Domyślnie

    fajnie
    A masz coś z burzą w tle?
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 6868 Zobacz posta
    malo dynamiki ma ten sport na twych zdjeciach
    jest tyle dynamiki na ile przyroda pozwoliła, jeżeli nie masz wiatru to skąd ma być dynamika.
    A ostrość jest ok
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  5. #5

    Domyślnie

    Na jedynce przeszkadza mi statek, na 5 mozna bylo powalczyc o jakies zdjecia z 'akcja', wszak tam sie najwiecej dzieje. Osemka przyjemna, 10 NAJ
    Czym strzelales?
    Reed
    Stopka w remoncie
    Flickr

  6. #6

    Domyślnie

    Fajnie . Osobiście robiłbym te kadry w pionie. Tak aby ująć całą łódź.
    Czarekk
    Moja galeria
    Galeria

  7. #7

    Domyślnie

    W pionie nie za bardzo. Bedzie za wasko po bokach. Probowalem pare pionow w minona sobote (osobny watek TU, ale to jest bez sensu wg mnie. Mozna by strzelic jeden poziom jakims szerokim katem, jak widac kilka jachtow, ale to wszystko.
    Reed
    Stopka w remoncie
    Flickr

  8. #8

    Domyślnie

    Reed ale twoje łódki są troszkę większe
    Czarekk
    Moja galeria
    Galeria

  9. #9

    Domyślnie

    No fakt
    Reed
    Stopka w remoncie
    Flickr

  10. #10

    Domyślnie

    Reed dodatkowo, twoje kadry sa za ciasne i to kazdy jeden (no poza 7) Rozumiem detal, ale nie w przypadku twojego watku.
    Darek, zdjecia jakosciowo super, dynamika taka jakie zawody, nie da sie porownac tej klasy lodek do Volvo Ocean Race........byly tez 100km ode mnie, ale praca nie pozwolila na zabawe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •