Szukaj
Ostatnio edytowane przez darko ; 02-07-2012 o 22:06
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
brakuje ostrosci czy mi sie tylko tak wydaje...
malo dynamiki ma ten sport na twych zdjeciach
fajnie![]()
A masz coś z burzą w tle?![]()
Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Na jedynce przeszkadza mi statek, na 5 mozna bylo powalczyc o jakies zdjecia z 'akcja', wszak tam sie najwiecej dzieje. Osemka przyjemna, 10 NAJ
Czym strzelales?
Fajnie . Osobiście robiłbym te kadry w pionie. Tak aby ująć całą łódź.
Reed ale twoje łódki są troszkę większe![]()
No fakt![]()
Reed dodatkowo, twoje kadry sa za ciasne i to kazdy jeden (no poza 7)Rozumiem detal, ale nie w przypadku twojego watku.
Darek, zdjecia jakosciowo super, dynamika taka jakie zawody, nie da sie porownac tej klasy lodek do Volvo Ocean Race........byly tez 100km ode mnie, ale praca nie pozwolila na zabawe![]()
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami