witam mam takie pytanie.
posiadam nikona d3100 i Chcial bym kupic obiektyw stalke nikkora 50 1.8 no i do tego dokupić sobie jakieś dobre pierścienie pośrednie makro bo niestety nie stać mnie na dobry makro obiektyw. a moje pytanie to czy będzie można na tym robic ladne makro zdjęcia? czy może polecacie coś innego?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami