^ to moje prywatne skojarzenie, można mieć inne
Strawne...?
Szukaj
^ to moje prywatne skojarzenie, można mieć inne
Strawne...?
Ostatnio edytowane przez swider ; 23-05-2012 o 09:16 Powód: Link do zdjęcia. ;)
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
od czwartku bede na dzialce.
jesli sie nie ujawnisz, to masz kreche
a zdjecie bardzo ladne
Pozdrawiam, Michał
__________________________________________________ ________________________________
ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę
Jak najbardziej, niekoniecznie z tą husarią, ale zdjęcie dobre, głównie za kolory./
"jesli sie nie ujawnisz, to masz kreche"
Przyszłego czwartku?
Wszystku zależy od końca świata i kilku innych drobiazgów
(znaczy pogody, spraw osobistych i tych potwornych, tegorocznych
komarów. normalnie apokalipsa...)
Szczerze mówiąc jutrzejszy dzień mnie trochę swędział w tym kierunku,
tylko z gadulca znikłeś...
"niekoniecznie z tą husarią"
Nie lubię wymyślać tytułówa z gatunkami przyrody trochę na bakier jestem.
Zasugerowałem się skrzydłami i podpasowało mi.
Prawdziwej husarii się chyba w tym dziale nie spodziewałeś...?![]()
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
tak, bede z kumplem na rybach. pewnie sie pojawie w czwartek rano
jade sie nieco wyzerowac.... - firmowego kompa i komore zostawiam w domu - biore tylko prywatnego fona..
mam zamiiar powedkowac, poplywac kajakiem po kalwie....
wpadnij jesli znajdziesz chwile - bedziemy na pierwszy rzut oka do niedzieli poludnia.
Pozdrawiam, Michał
__________________________________________________ ________________________________
ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę
Tylko mój rower nie pływa....a minąć się w drodze głupio (przed samym sobą).
I co teraz...?
Ochota w każdym razie jest.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
"trochę mi przeszkadza ta czerń w lewym górnym rogu"
Miałem początkowo podobne obawy, jednak jest to fajna kontra dla "jeża" i postanowiłem zostawić.
Od technicznej strony jest to sytuacja zastana (cień kolejnego "jeża"), a winieta nałożona jednakowo.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Jak dla mnie BOMBA!!!
OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.
Podoba mi się ten kadrKolorki też fajne
![]()
Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.
Skontaktuj się z nami