Cześć,
Chciałbym się was poradzić. Otóż kupiłem używane D300s z b.małym przebiegiem (raptem 360fotek).
Już drugi raz ładuję akumulator, licznik pokazał może 400 zdjęć - tyle samo miałem używając w podobny sposób "prądożerne" D200....Filmów nie nagrywałem (może dwa razy po 1 minucie)
Akumulator nie zużyty - wykazuje wartość 0.
Z tego co czytałem minimum powinno się zaczynać gdzieś przy 800.
Owszem oglądam/przeglądam zdjęcia, ale to samo na D200 robiłem.
Możliwe że coś jest skopane z aparatem? Czy to może raczej wina akumulatora?
Planuję i tak zakupić wkrótce dodatkowy, ale sądziłem, iż D300s jest nieco bardziej energooszczędny.
Może wyszedł jakiś upgrade do softu, który poprawia gospodarkę zasilania?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami