Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie drukarka do 500zł

    Tak jak w temacie chce kupić jakąś o ile to możliwe sensowną drukarkę do kwoty 500zł. Drukarka miałaby posłużyć do drukowania zdjęć jak i codziennych drobnch wydruków dokumentów itd. Co jest ważne oczywiście jakość wydruku jak już zaznaczyłem cena oraz koszty eksploatacji. Co Waszym zdaniem może być odpowiednie. Wiem że kasa minimalna, ale może coś się uda za to kupić. mogą być używki
    Nikon D700+nikkor 35/1.8+SB-900 Lowepro Stealth Reporter D650AW

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Czornyj miałem kiedyś tę drukarkę? Orientujesz się jak z materiałami eksploatacyjnymi? I co to jest ten ciss warto kupić z tym?
    Nikon D700+nikkor 35/1.8+SB-900 Lowepro Stealth Reporter D650AW

  4. #4

    Domyślnie

    Mam p50, jakość wydruków rewelacyjna, biją na głowę odbitki nawet z dobrych labów, są tylko problemy z odcieniami szarego, zawsze łąpią jakąś sominantę, pewnie moża to jakoś oprofilować ale ja się auczyłem z tym żyć. Wada - oryginalne zbiorniczki wychodzi drogo a w środku mało tuszu, polecam CISSa ale ryzykujesz zapchanie głowicy, moja włąsnie jest w serwisie na udrażnianiu, le za to drukujesz za grosze.
    Trzy puszki i kilka szkiełek - ot takie tam

  5. #5

    Domyślnie

    Ale jak kupisz porządne atramenty, np. Lyson to zatkanie Ci nie grozi.
    Z6II|FTZII|N10-24|N14-24|N35|N24-70|N105VR|N70-200VRII|TC-14EIII|TC-17EII|SB800|YN-685|YN-460II|YN-622N-TX|YN-622N|YN RF-602|YN RF-603
    Było: D700+MB-D10|D200+MB-D200|

  6. #6

    Domyślnie

    Takie właśnie rozwinięcie tematu bardzo mi się podoba krótko zwięźle i na temat. teraz jeszcze proszę o jakiś link do tego tuszu który nie zapycha głowic i cenę. I jeszcze pytanie drukarka nowa czy mogłaby być używana?
    Nikon D700+nikkor 35/1.8+SB-900 Lowepro Stealth Reporter D650AW

  7. #7

    Domyślnie

    zdecydowanie wybierałbym nową drukarkę

  8. #8

    Domyślnie

    a może macie jakiś sklep gdzie najtaniej można to kupić. Chciałbym z tym cissem myślę, że to dość pomocne tym bardziej jak się kupi wspomniane wcześniej tusze i nic się nie dzieje z drukarką
    Nikon D700+nikkor 35/1.8+SB-900 Lowepro Stealth Reporter D650AW

  9. #9

    Domyślnie

    Podpisuję się pod Malibu, nigdy nie wiesz, czego się spodziewać po uzywanym sprzęcie, tym bardziej, że Epsony mają niewymienialną głowicę. W komplecie z CISS-em nie kupisz nowego sprzętu, chyba że gdzieś na Allegro, więc sam musisz poszukać odpowiedniego sklepu. I patrz raczej na cenę drukarki, bo skoro zamierzasz w nią ingerować, to gwarancja Ci niepotrzebna tak naprawdę. A CISS sobie dokup razem z tuszami np. na inks.pl. Ja tam kupowałm swojego Lysona i wszystko gra

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robsonzbydzi Zobacz posta
    polecam CISSa ale ryzykujesz zapchanie głowicy, moja włąsnie jest w serwisie na udrażnianiu, le za to drukujesz za grosze.
    co ty żeś tam kurka nalał ? ja drukuje dziennie po po kilkanaście, kilkadziesiąt fotek dużo naprawdę dużo ... są dni że drukarka praktycznie nie odpoczywa ale żadnego problemu z cissem nie miałem . No może raz jak tusze spadły strasznie nisko( nie z mojej winy tylko kuriera) i pojemniki ( te w drukarce) opróżniły się do 0 ale nalałem tusz siorbnąłem strzykawką i wszystko wróciło do normy. Po za tym trzeba o nią dbać czyszczenie głowicy co 3 dni to u mnie norma. A i używam tuszy tylko od 1 sprawdzonego sprzedawcy
    Ostatnio edytowane przez pikpok ; 29-09-2010 o 23:07 Powód: ort

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •