Szukaj
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
czy jak powiem, że czuje w tym kocie coś ezoterycznego to wyrażę się dostatecznie niejasno?![]()
do tak elitarnej grupy, czemu nie, tylko trzeba stworzyć manifest artystyczny![]()
Eeee tam Bohemiany, kocisko patrzy na Woytka, bo nie bardzo ma ochote wleżć w tę "star gate" w tle.
NO SMOKING. KOMBINEZON ONLY.
Wojtku, czym TO zrobiłeś Panu Bokehu?
D5, D850, 14-24/2.8, 35/1.4G, 50/1.8G, 60/2.8D, 24-70, 105/1.4E, 70-200/2.8VR2, 300/4afs, TC14EII, 2xSB800, SU800, 6x6, 6x9
Uwielbiam Twoje zdjęcia. Są takie charakterystyczne, ale nadzwyczaj proste
Popełniłem w przeszłości kilka "kocich" zdjęć. Jednak takiej magii nigdy nie udało mi się uchwycić.
Bogusław, ja zacytowałem w AO, a Ty wyciągnąłeś wątek z otchłani...
TO zrobił Summarit 1.5/50, wyprodukowany w połowie ubiegłego wieku.
Dziękuję!![]()
Ostatnio edytowane przez wpkx ; 01-06-2013 o 10:26
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Kot wygląda jak bohater filmu SF, który zaraz ma przejść przez portal i nigdy nie powrócić. Ostatnie spojrzenie na świat, który zostawia za sobą
Świetne zdjęcie, kot bardzo wyrazisty, a zwłaszcza jego oczy. Faktycznie, czuć magię.
Jedno z moich ulubionych zdjęć ostatnio wstawianych na tym forum w ogóle![]()
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski
Skontaktuj się z nami