Widzę że coraz więcej jest zapytań o w/w puszkę i Tamrona, dlatego postanowiłem zamieścić kilka sampli wykonanych w różnych warunkach na różnych ustawieniach i przy użyciu kilku filterków i szpargałów. Są to zdjęcia mojego autorstwa, niektóre podpisane. Fotki są prosto z puszki, nieruszane żadnym programikiem. Wszelkie efekty zostały uzyskane poprzez ustawienie ISO, WB oraz barwy kolorów i kombinacji przesłony i czasu migawki. Fotki z Tamrona wykonane są na długim końcu, 300mm. Do niektórych fotek nie pamiętam czasu i przesłony (znak zapytania w nawiasie), a moje body jest w serwisie więc postaram się to uzupełnić jak najszybciej. Jakość fotografii różni się od fotek oryginalnych rozmiarów z powodu przeskalowania
Nikkon 18-55mm VR
35mm, F/5.6, ISO 800, 1/1.6s (z ręki)
18mm, F/5.6 ISO 800, 1/2s (z ręki, udało się 2sekundy utrzymać)
55mm, F/13 ISO 200, około 13s (statyw był niedostępny więc prowizorka z podłogi)
18mm, F/10 ISO 100, około 17s
18mm, F/13 ISO 100, około 25s
18mm, F/9(?) ISO 100, około 1/650s + połówkowy pomarańczowy
18mm, F5.6 ISO 1600(?) około 1/2s (z ręki)
55mm, F/8(?) ISO 100, około 1/650s (wykonane przez szybę w trakcie deszczu)
18mm, F/13 ISO 100, 62s
18mm, F/13 ISO 100, 57s
Tamron 70-300mm DI LD Macro
300mm, F/5.6, ISO 1600 lub High 0.7 (3200) 1/30s
300mm, F/6.3/ ISO 200, 1/250s
300mm, F/9 ISO 100, 1/650s lub wyżej
300mm, F/5.6 ISO 200, 1/250s lub mniej
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany dokładnymi samplami, mogę takowe sporządzić na żądanie.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami