Witam,
Jaką polecacie torbę na ramię do 250 zł ? Na dzień dzisiejszy mam na oku taką : http://www.lowepro.com.pl/Products/S...va_190_AW.aspx
Szukaj
Witam,
Jaką polecacie torbę na ramię do 250 zł ? Na dzień dzisiejszy mam na oku taką : http://www.lowepro.com.pl/Products/S...va_190_AW.aspx
Nikon DX
Na to co w stopce pewnie, ale warto kupić coś większego na przyszłość![]()
to co w stopce to ja widzę, ale pozostaje kwestia co jeszcze do niej dojdzie....stąd moje pytanie
Potem jeszcze dojdzie N 50 / 1.8 D, pewnie jakaś lampa etc.
A potem jeszcze coś i jeszcze coś. Być może szybciej niż myśliszDlatego nie ma co brać mniejszej.
FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
"The wicked flee when none pursueth..."
Tamrac robi fajne torby. Może Tamrac Pro 8 model 5608? Ja mam Pro12 i jest świetna.
Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.
Skontaktuj się z nami