Close

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 66
  1. #31

    Domyślnie

    Myślę, że dziś jeszcze kilka zdjęć przybędzie. Ja akurat posłałem tylko jedno



  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Swoją drogą - coś słaba frekwencja. 30 zdjęć. W sumie każdy pewnie wysłał więcej niż jedno. Jeśli każdy wysłał 2, to mamy 15 autorów - a niektórzy pewnie 3. Z racji tego, że jeden autor może mieć jedno zdjęcie w kalendarzu to na ten moment prawie każdy się łapie
    Możliwe, że to z powodu wysokiego poziomu - gdybym najpierw zajrzał na już przyjęte prace, pewnie swoich bym nie wysłał, bo wstyd A tak, wysłałem i zobaczymy

  3. #33
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Swoją drogą - coś słaba frekwencja. 30 zdjęć.
    To tak mniej - więcej połowa z wrzut, tylko nie wszystkie zdjęcia zostały ocenione przez wszystkich z GTK, stąd 30 opublikowanych. Chyba będzie na teraz z 50 akceptowalnych. A dziś ostatni dzień zbiórki, więc na pewno dojdą - w poprzednich latach nadesłano sporo zdjęć na ostatni moment.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #34
    Oszczędny w słowach Awatar nightbird
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Katowice/Zielona Góra
    Posty
    82

    Domyślnie

    Czy możecie zrobić listę nicków autorów, których prace dotarły? Wtedy nie będzie wątpliwości, czy odrzuciliście, czy przepadło "na łączach".

  5. #35
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Dziś gorący dzień, więc chyba nie ma czasu. Dostęp do poczty na którą przychodza pliki mają 1 czy 2 osoby (ja nie).
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nightbird Zobacz posta
    Czy możecie zrobić listę nicków autorów, których prace dotarły? Wtedy nie będzie wątpliwości, czy odrzuciliście, czy przepadło "na łączach".
    Twoje prace dotarły

    Nie wszystkie są jeszcze opublikowane. Sporo odrzucamy już na etapie przeglądania maila (np pionowe i kwadratowe kadry). Dużo zdjęć jest z niepoprawną nazwą tj. nazwa pliku z aparatu zamiast nick-01-small/big. Nie wszystkim chciało się przeczytać regulamin zabawy. ;(
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  7. #37
    Oszczędny w słowach Awatar nightbird
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Katowice/Zielona Góra
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    Twoje prace dotarły
    Dzięki za informację. Patrząc na pierwszą zaakceptowaną trzydziestkę nie mam zbytnio złudzeń ale przynajmniej wiem, że nie wyeliminuje mnie złośliwość łączy internetowych

    A pliki opisałem chyba poprawnie...

  8. #38

    Domyślnie

    w sumie taki wątek z Waszymi ocenami do wglądu to byłaby fajna sprawa - każdy bez wazeliny lub nie zabierania słowa przez grzeczność by się dowiedział prawdy o swoich perełkach
    sam niecierpliwie czekam na wyrok (o ile oczywiście drugi mail dotarł bo pierwszy dostałem zwrotkę a załączniki miały ledwo 20mb)

  9. #39

    Domyślnie

    Jam raczej nie godzien, ale wysłałem, co mi szkodzi.
    Dziwnym nie jest

  10. #40

    Domyślnie

    Patrząc na zaakceptowane zdjęcia stwierdzam, że niepotrzebnie wysłałam swoje

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •