Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Przechodnie

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar nim
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Okolice stolicy
    Posty
    203

    Domyślnie Przechodnie

    Przyszli, przeszli, poszli. Wszyscy nieznajomi. Chodzą bez celu nie wiadomo po co, czas marnują.



    Dużo światła
    NIM
    NIM zrobisz zdjęcie znajdź w NIM temat
    # kilka słoików # puszka # latarka na 4xR20 #

  2. #2

    Domyślnie

    mnie się podoba, może trochę przyciemnił był podłogę jedynie

  3. #3

    Domyślnie

    Kompozycja jest bardzo wymowna.
    Troche technicznie zdjęcie jest niedopracowane, jak krolewiczowi, tak i mnie nie leży zbyt jasna podłoga. Tak że wyciśnij więcej z tej kompozycji, bo jest mocna.
    Ostatnio edytowane przez telly ; 22-04-2010 o 11:19

  4. #4

    Domyślnie

    dla mnie super
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar nim
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Okolice stolicy
    Posty
    203

    Domyślnie

    Dzięki za opinie. Nie przyciemniałbym podłogi bo stracą na znaczeniu cienie. Podłoga ma i tak mocną fakturę, dobrze się składa z kierunkiem cieni. Jeszcze chodziło mi po głowie zrobić tą ramkę z mniejszym kontrastem ale ostatecznie suwaki poszły ostro. Dla mnie podłoga jest tylko tłem. Ponieważ jest demokracja możemy zrobić plebiscyt kto by przyciemniał a kto nie. Mam nadzieję nie przegram tak solidnie jak poprzednio. I tak widzę, że podłoga już przeważyła jako wątek w tym wątku.
    NIM zrobisz zdjęcie znajdź w NIM temat
    # kilka słoików # puszka # latarka na 4xR20 #

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nim Zobacz posta
    Dla mnie podłoga jest tylko tłem.
    To brzmi tak, jakbyś nadawał podłodze znaczenie drugo-, trzecio-, a może nawet czwartoplanowe. Czy w takim razie, gdyby te postacie z cieniami były na gładkim tle, wymowa zdjęcia byłaby taka sama?
    Mz nie.

    ps. poza tym na tak jasnej podłodze zgubiłeś jeszcze jeden ciekawy element wzoru
    Ostatnio edytowane przez telly ; 22-04-2010 o 20:54

  7. #7

    Domyślnie

    pozwoliłem sobie ściągnąć obrazek i samodzielnie przyciemniłem podłogę, moim zdaniem lepiej

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar nim
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Okolice stolicy
    Posty
    203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez telly Zobacz posta
    To brzmi tak, jakbyś nadawał podłodze znaczenie drugo-, trzecio-, a może nawet czwartoplanowe. Czy w takim razie, gdyby te postacie z cieniami były na gładkim tle, wymowa zdjęcia byłaby taka sama?
    Mz nie.

    ps. poza tym na tak jasnej podłodze zgubiłeś jeszcze jeden ciekawy element wzoru
    Choćby piętnastoplanowe absolutnie zgodzę się, że tło jest bardzo ważne. Śmietnik w tle popsuje najlepsze zdjęcie. Jedna ze szkół fotografii podpowiada wręcz żeby znaleźć najpierw fajne tło i poczekać, aż coś się tam zdarzy. Tło jest super ważne, ale nie może zagłuszać tematu. Moim zdaniem ten agresywny wzorek byłby zbyt agresywny. Skoro weszliśmy na ciekawy temat przygotowałem ciemniejsze tło. Zdjęcie teraz jest o labiryncie na podłodze. Owszem też mi się podoba, ale mniej.

    NIM zrobisz zdjęcie znajdź w NIM temat
    # kilka słoików # puszka # latarka na 4xR20 #

  9. #9

    Domyślnie

    nim... no i IMO miałeś rację, 1 dużo lepiej się prezentuje niż 2

  10. #10

    Domyślnie

    a podłoga masz przegadane zdjęcie. ale mam wrażenie, że to zdjęcie już kiedyś powstało (oczywiście widok a nie kadr) około '79 roku w Brazylii.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •