Close

Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 138
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Nie chcę się wtrącać w tą sprzeczkę ale to że większość hejtowała na początku Zetki po czym je kupiła i teraz chwali to raczej trend.
    Bo jest różnica w pracy na nowym sofcie vs stary, który miał problem w pochmurny dzień, a hightlitsa potrafił 30 sekund focusować.
    Obecny soft więcej daje. Ja mimo posiadania zetek nie zabieram ich do klubu ani do sportu.
    No za słabe są, być może kolejna wersja to zmieni. Któż to wie.

    Mnie się zmieniło właśnie po wypożczeniu z nps z7 na nowym sofcie i popracowaniu na sesji.
    Wtedy zamówiłem dla siebie, by w nocy anulować po gównianym foceniu wieczorem (nie trafiał af).

    Pomyślałem, ok, nie radzisz sobie w takich warunkach ale radzisz w dobrych i dajesz mi więcej niż lustro.
    Zamówiłem ponownie.
    Po prostu trzeba znać ograniczenia ich na dzień dzisiejszy.
    Ostatnio edytowane przez Dariusz Breś ; 08-09-2019 o 21:23

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Nie chcę się wtrącać w tą sprzeczkę ale to że większość hejtowała na początku Zetki po czym je kupiła i teraz chwali to raczej trend.
    Bo te aparaty jednocześnie są do dupy i naprawdę fajne :P

  3. #63
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz Breś Zobacz posta
    Bo jest różnica w pracy na nowym sofcie vs stary, który miał problem w pochmurny dzień, a hightlitsa potrafił 30 sekund focusować.
    Obecny soft więcej daje. Ja mimo posiadania zetek nie zabieram ich do klubu ani do sportu.
    No za słabe są, być może kolejna wersja to zmieni. Któż to wie.

    Mnie się zmieniło właśnie po wypożczeniu z nps z7 na nowym sofcie i popracowaniu na sesji.
    Wtedy zamówiłem dla siebie, by w nocy anulować po gównianym foceniu wieczorem (nie trafiał af).

    Pomyślałem, ok, nie radzisz sobie w takich warunkach ale radzisz w dobrych i dajesz mi więcej niż lustro.
    Zamówiłem ponownie.
    Po prostu trzeba znać ograniczenia ich na dzień dzisiejszy.
    Trzeba miec rozne narzedzia do roznych zadan. Trzeba poznac te narzedzia aby podejmowac prawidlowe decyzje odnosnie doboru narzedzia do konkretnej pracy. No i to tyle. Jak dla mnie pokazales czysto praktyczno-zawodowe podejscie do tematu.

    Poziomem piaskownicy ewentualnie trzepaka jest mowic ze Zetka jest do dupy czy tez gloryfikowac pod niebiosa i stawiac mu oltarze. Aparat to tylko narzedzie.

    W pewnych zastosowaniach D5 bedzie lepsze... w pewnych Z7. I fajnie ze o tym mowisz.

    PS.
    Subiektywnie powiem ze bardzo lubie proces tworzenia zdjecia z uzyciem Nikona Z. Kwestia obslugi aparatu, ergonomii sam nie wiem co dokladnie. Jednak bardzo przyjemnie mi sie tym aparatem fotografuje. Nowa optyka tez wiele zmienia. Nie musze myslec od jakiej wartosci przyslony zaczyna sie ostry obraz. Bo jest ostry juz od pelnej dziury. Pozostaje teraz tylko kwestia wyboru i koncepcji czy w danej sytuacji chce przymknac obiektyw mocniej lub nie. Daje to wieksza swobode wyboru i kreatywnosci jednoczesnie zachowujac bardzo dobra jakosc techniczna zdjec.

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Nie chcę się wtrącać w tą sprzeczkę ale to że większość hejtowała na początku Zetki po czym je kupiła i teraz chwali to raczej trend.
    Obecnie tak jak kolega wczesniej powiedzial jest nowa wersja oprogramowania. Druga sprawa ze wiecej ludzi ma ten aparat w codziennym uzyciu. Mieli czas zeby go poznac (mocne i slabe strony) pozniej dobierajac odpowiednio narzedzie do konkretnego zadania zawsze beda dobre efekty. I to tyle w temacie

    U mnie mialo byc D750 i D850 a jest Z6 i Z7 (ten ostatni juz jest w drodze do mnie) i mnie to zadowala. Wiem ze bede mial troche slabszy AF-C jednak tego typu zdjecia nie stanowia u mnie wiekszosci. Zreszta poki co nie mialem sytuacji zeby AF-C nie dal rady. Z kolei bede mial wielka przewage w pozostalych zadaniach. Idealne rozwiazanie to miec zestaw Z6 i Z7 oraz D5 i D850. Praktycznie kazda mozliwa opcje zdjeciowa da sie tym zrobic na najwyzszym poziomie. Pozostaje kwestia oplacalnosci tej inwestycji. Dla jednego taka inwestycja zwroci sie szybko a dla drugiego bedzie nieosiagalna finansowo juz na starcie. I tez nie ma co tego rozdrapywac.
    Ostatnio edytowane przez J1 ; 08-09-2019 o 22:48

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    Bo te aparaty jednocześnie są do dupy i naprawdę fajne :P
    no krde W PUNKT

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz Breś Zobacz posta
    pomażyć.
    Ups...
    Chociaż w tym przypadku można zrozumieć, JK potrafi wyprowadzić z równowagi więc emocje

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    Ups...
    Chociaż w tym przypadku można zrozumieć, JK potrafi wyprowadzić z równowagi więc emocje
    Ups... W wątku obok:

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    [...]90% wrzuconych tu zdjęć to kicha którą mozna [...]
    Interpunkcja, ortografia.

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    [...] tez [...]
    Ortografia.

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    [...] kiedys wklejach [...]
    Ortografia, język polski?

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    [...] róznica [...]
    Ortografia.

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    Oczywiście mówimy tu o fotkach w rozmiarze wrzucanych w net, lub wydruki w "normalnych" formatach, a nie reklamach metr na metr.
    Przeczytaj na spokojnie to zdanie i pomyśl czy to na pewno po polsku jest.

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    [...] róznicy [...]
    Ortografia.

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    [...] ale nie jest ona duża jak ja malują.
    Ty malują?

  7. #67

    Domyślnie

    Proponuje bana dla Miodka za zaśmiecanie forum.
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    Ups...
    Chociaż w tym przypadku można zrozumieć, JK potrafi wyprowadzić z równowagi więc emocje
    oh fak, racja, dzieki za zwrócenie uwagi
    POMARZYĆ

    i pomyśleć że byłem kiedyś korektorem

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Myszowor Zobacz posta
    Proponuje bana dla Miodka za zaśmiecanie forum.
    Nieee, wynajduje błędy, jest spoko, no bez jaj.

  9. #69

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Ups... W wątku obok:



    Interpunkcja, ortografia.



    Ortografia.



    Ortografia, język polski?



    Ortografia.



    Przeczytaj na spokojnie to zdanie i pomyśl czy to na pewno po polsku jest.



    Ortografia.



    Ty malują?

    juz Ci pisałem Zosku, że piszac telefonem nie bede przytrzymywal i bawil sie z polskimi znakami, ktore nie sa potrzebne. Znajdz mi blad typu "ó", "rz" lub z "nie" takie jak robia tu w co drugim poście, a nie na siłe czepiasz sie znakow polskich ktorych nie bede stawial piszac z telefonu. Serio nie potrafisz rozroznic prawdziwego bledu, czy tylko na sile sie czepiasz bo znajduje bledy.
    Darek jako jedyny chyba ma dystans, w pospiechu zdarzyl sie blad,ktory poprawil i finito. Usmiechnal sie i leci dalej.

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    juz Ci pisałem Zosku, że piszac telefonem nie bede przytrzymywal i bawil sie z polskimi znakami, ktore nie sa potrzebne. Znajdz mi blad typu "ó", "rz" lub z "nie" takie jak robia tu w co drugim poście, a nie na siłe czepiasz sie znakow polskich ktorych nie bede stawial piszac z telefonu. Serio nie potrafisz rozroznic prawdziwego bledu, czy tylko na sile sie czepiasz bo znajduje bledy.
    Darek jako jedyny chyba ma dystans, w pospiechu zdarzyl sie blad,ktory poprawil i finito. Usmiechnal sie i leci dalej.
    No to się uśmiechnij, popraw swoje błędy i leć dalej

Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon d850
    By Wilk66 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-09-2018, 05:42
  2. D810 VS D850 czy warto dopłacać do D850?
    By kurczeblade in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 05-01-2018, 21:18
  3. Nikon D850 w praktyce
    By Rafał_Sz in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 11-11-2017, 15:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •