Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie 14. Kryterium Asów Toru Lublin

    Jak w temacie - Kilka kadrów z 14. Kryterium Asów Toru Lublin.
    Tak na marginesie - tor w Lublinie w tym roku przestanie istnieć (na jego miejscu powstanie osiedle mieszkaniowe), więc niestety już więcej tego typu imprez na nim nie zobaczymy.
    Zapraszam do oglądania.

    01.

    02.

    03.

    04.

    05.

    06.

    07.

    08.

    09.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.
    https://www.facebook.com/photoPJ
    "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców" - Colin McRae

  2. #2

    Domyślnie

    2,3,5,9...nie rozumiem tych kadrów z masywnymi przeszkadzajkami. Reszta za ciemna, 4 zdecydowanie za szeroko, mam mieszane uczucia jeśli chodzi o 8. Najciekawsze ostatnie, choć ostrości mogło być więcej.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie też trochę za ciemne. Wybieram 8 i 14, reszta chyba miała oddać nastrój towarzyszący imprezie.
    Szkoda toru. Pamiętam jak go budowali (mieszkałem obok), później wygłupiałem się tam różnymi "maluchami", fiatami 125 i nawet jednym polonezem . To było wspaniałe miejsce do nauki szybszej jazdy po krętej trasie (pozdrawiam mistrzów jazdy na wprost) i treningów wychodzenia z poślizgu w zimie - kiedyś były tam nawet jakieś szkolenia organizowane chyba przez PZM i Policję lub jeszcze Milicję.
    Ach łezka się w oku kręci...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    2,3,5,9...nie rozumiem tych kadrów z masywnymi przeszkadzajkami. Reszta za ciemna, 4 zdecydowanie za szeroko, mam mieszane uczucia jeśli chodzi o 8. Najciekawsze ostatnie, choć ostrości mogło być więcej.
    Ja po prostu lubię takie "przeszkadzajki"

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Dla mnie też trochę za ciemne. Wybieram 8 i 14, reszta chyba miała oddać nastrój towarzyszący imprezie.
    Cieszę się, że mówisz o nastroju, bo szczerze mówiąc to właśnie starałem się osiągnąć. Nie było żadnej napinki na "idealne" technicznie zdjęcia. Chciałem oddać chociaż odrobinę klimatu - lepiej lub gorzej to realizując
    A co do toru to fakt, szkoda go i to bardzo :/
    https://www.facebook.com/photoPJ
    "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców" - Colin McRae

  5. #5

    Domyślnie

    - 8 bardzo fajne, ale auto ustawiłbym bardziel z lewej krawędzi zdjęcia, nie tak centralnie
    - 13 bardzo ładna, podoba sie
    - 14 też ładna ale brakło troche ostrości, ale dla mnie to jest akceptowalne
    A jeśliby ci zabrakło wszystkich drabin, to naucz się wspinać po własnej głowie.
    Fryderyk Nietzsche

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •