Close

Strona 374 z 829 PierwszyPierwszy ... 274324364372373374375376384424474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 731 do 3 740 z 8281
  1. #3731

    Domyślnie

    A ten mniejszy model i czy mozna sobie jakos poradzic z ustawieniem tego czy jest to tak upierdliwe jak w laptopach??

  2. #3732

    Domyślnie

    Stoję przed wyborem nowego monitora. Budżet mam jednak mocno okrojony, więc w zasięgu mojego portfela stoją dwa monitory:
    Dell 2209WA vs LG W2220P.
    Zaraz przyjdą Tom i Czornyj i każą dozbierać do Eizo albo NEC-a . Jednak w tym momencie jest to niemożliwe i przynajmniej przez jakiś czas będę musiał pracować na tańszym panelu.
    Który z tych monitorów wypada lepiej?
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  3. #3733

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    który z tych monitorów wypada lepiej?
    Dell
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  4. #3734

    Domyślnie

    Dzięki
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  5. #3735

    Domyślnie

    Znam te wszystkie trendy monitorowe na forum, ale chciałem zapytać z innej strony.

    Warto kupić coś takiego?
    LP2465 na S-PVA chyba jak się nie mylę, za mniej niż 1000zł? Czy jednak oklepany znośny Dell?
    D600 / 28 / 50 / 85 /

  6. #3736

    Domyślnie

    Jakiś czas temu napisałem na grupie post o treści:

    "Szukam lampy na biurko, ewentualnie wolno-stojącej, która obsługuje halogenowe żarówki dające temperaturę ok. 4700stopni Kelvina. Dość popularne są halogeny na mocowanie GU10, które niestety osiągają w porywach 2700st.K, czyli bardzo mało. Z kolei lampy które przyjmują halogeny typu MR16 są zazwyczaj bardzo drogie i mało dostępne.

    Czy ktoś zna dobry sklep, ewentualnie ciekawe lampy za które nie trzeba płacić setek funtów? Czy są inne rozwiązania?"


    ...na który nie dostałem żadnej odpowiedzi. Wiem że wiele osób ignoruje temat oświetlenia miejsca pracy, ale są też tacy, którzy szukają podobnych rozwiązań jak ja i do nich kieruję mój post - małą wskazówkę. Jednym z polecanych ostatnio rozwiązań są lampy Grafilite, które niestety też do tanich nie należą i nie są zbyt poręczne do oświetlania ścian. Całe szczęście udało mi się ostatnio trafić na produkt spełniający wszystkie moje oczekiwania. Wygodna do ustawiania i kierunkowania lampa na biurko z transformatorem, która bierze świetlówki G23 - takie jak dedykowane do Grafilite (pasuje, tylko jest przykrótkawa). Jedyne do czego mogę się przyczepić, to to że nie jest czarna Cena - połowa tego co musimy zapłacić za Grafilite.

    Modelcraft task lamp, WB - auto, lampa to jedyne światło w pomieszczeniu.

    Głowica da się giąć w trzech płaszczyznach w dowolnym kierunku, światło tak białe, że wzrok musi się chwilę przyzwyczajać a w pochmurny dzień widać różnicę na korzyść lampy. Konstrukcja dobrze odciążona i w miarę wytrzymała. Podobne lampy są sprzedawane przez różnych dystrybutorów, wszystkie wzory wyglądają jakby były tłuczone w jednej chińskiej fabryce. Polecam szukać w sklepach modelarskich i z akcesoriami do zaawansowanego makijażu, lub wyspecjalizowanym hobby ("task lamp"). Dostępne są również podobne lampy o trzech świetlówkach jak "Triple Tube Pro Task Lamp". Na konkretne pytania chętnie odpowiem.
    Pozdrawiam
    Janusz

  7. #3737

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się ten koniaczek Niby tak z boku, ukradkiem ale jednak

  8. #3738

    Domyślnie

    Czy jest na rynku jakiś tani i dobry LCD na IPS do tysiąca pln, najlepiej max 21" ?
    Wspomniany kilka postów wyzej Dell 2209WA jest OK?

  9. #3739

  10. #3740

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agraf Zobacz posta
    podbijam pytanie przema
    Czytaliście Panowie to?
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=32374
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

Strona 374 z 829 PierwszyPierwszy ... 274324364372373374375376384424474 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z6 II - ustawienia wybór trybu monitora
    By cintal in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-07-2022, 23:01
  2. Wybór monitora
    By Gdyby in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-10-2018, 21:06
  3. Wybór monitora do obróbki zdjęć .
    By adasko1 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2017, 22:55
  4. Wybór monitora - ale inaczej
    By zdyboo in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-04-2010, 22:41
  5. Wybór monitora, HELP!
    By Tad_Bie in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2007, 21:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •