Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Hohe Wand

  1. #1

    Domyślnie Hohe Wand

    Przedstawiam do oceny kilka kadrow z Hohe Wand
    Zapraszam

    1.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_6073-Bearbeitet.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	2,44 MB
ID:	17416

    2.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_6064-Bearbeitet.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	2,39 MB
ID:	17417

    3.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_6075-Bearbeitet.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	2,44 MB
ID:	17421

    4.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_6102-Bearbeitet.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	2,66 MB
ID:	17418

    5.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_6105-Bearbeitet.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	1,98 MB
ID:	17419

    6.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_6117-Bearbeitet.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	2,93 MB
ID:	17420

  2. #2

    Domyślnie

    pierwsze trzy zdjęcia mają w sobie coś mistycznego. 3 najbardziej mi się podoba ze względu na "czystość" kadru

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Miejsce i warunki super, ale kadrowo i technicznie niestety nieco odstaje.
    LED ZEPPELIN

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Miejsce i warunki super, ale kadrowo i technicznie niestety nieco odstaje.
    Zdaje sobie sprawe, ze te zdjecia nie sa perfekcyjne.
    Jestem amatorem i wystawiajac zdjecia na tym forum chcialbym uslyszec wasze opinie i podpowiedzi co moglbym zrobic lepiej.
    Bylbym wdzieczny gdybys mogl troche rozwinac i napisac jak ty bys to widzial.
    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Żaden aparat nie ma takiej rozpiętości tonalnej aby objąć wszystko od cieni po jaskrawe światła. Zapisany materiał jest niewdzięczny w obróbce: cienie okazują się matecznikiem szumów, światła przepałami.
    Pierwsze co rzuca się w oczy to brak spójności kolorystycznej zestawu. Pierwsze trzy skopane nieprawidłowym balansem bieli. Wskazują na to fiolety w chmurach i ogólnie "dziwne" kolory. Pozostałe trzy w miarę. Najlepsza pod względem obróbki jest szóstka, tam chyba niewiele grzebałeś. Za to ona jest najsłabsza kadrowo - niewyraźny konar włażący widzowi w oczy nie był najszczęśliwszym pomysłem. Piątka równie słaba: drzewko piękne, ale obcięcie mu nogi.... Czwórka miałaby zadatki na coś ciekawszego jednak drzewko i taras widokowy nie korespondują ze sobą w tym układzie. W dodatku niebo masz skopane (wygląda na polar). Trójka w/g mnie jest zdecydowanie najlepsza kadrowo, oko wędruje od drzewka przez krawędź doliny i ląduje na dalekich wzgórzach utopionych we mgle. Fotkę kładzie jednak obróbka. Pozdrawiam.
    LED ZEPPELIN

  7. #7

    Domyślnie

    3 i 4 są zarąbiaste!!!
    z 3 zdjął bym odrobinę fioletów, ale tak czy siak jest mega!
    Fuji

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Żaden aparat nie ma takiej rozpiętości tonalnej aby objąć wszystko od cieni po jaskrawe światła. Zapisany materiał jest niewdzięczny w obróbce: cienie okazują się matecznikiem szumów, światła przepałami.
    Pierwsze co rzuca się w oczy to brak spójności kolorystycznej zestawu. Pierwsze trzy skopane nieprawidłowym balansem bieli. Wskazują na to fiolety w chmurach i ogólnie "dziwne" kolory. Pozostałe trzy w miarę. Najlepsza pod względem obróbki jest szóstka, tam chyba niewiele grzebałeś. Za to ona jest najsłabsza kadrowo - niewyraźny konar włażący widzowi w oczy nie był najszczęśliwszym pomysłem. Piątka równie słaba: drzewko piękne, ale obcięcie mu nogi.... Czwórka miałaby zadatki na coś ciekawszego jednak drzewko i taras widokowy nie korespondują ze sobą w tym układzie. W dodatku niebo masz skopane (wygląda na polar). Trójka w/g mnie jest zdecydowanie najlepsza kadrowo, oko wędruje od drzewka przez krawędź doliny i ląduje na dalekich wzgórzach utopionych we mgle. Fotkę kładzie jednak obróbka. Pozdrawiam.
    Dziekuje bardzo za wyczerpujaca odpowiedz.
    Dzieki takim ludziom jak ty, ludzie tacy jak ja moga sie czegos nauczyc.
    Dziekuje i pozdrawiam

    - - - - kolejny post - - - - - -
    @basket dziekuje

  9. #9

    Domyślnie

    3 zdecydowanie najlepsza kadrowo i jedynka też w miarę ale chyba słońce nie jest idealnie w środku. Niestety 3 psują fiolety, te co prawda w naturze występują czasami przy wschodzie(częściej) i zachodzie(rzadziej) ale akurat Ty chyba nie miałeś takich warunków. Chętnie obejrzałbym 3 lepiej wywołaną. 5 szkoda że nie skadrowałeś w taki sposób że słońce w 1/3 a 2/3 drzewko.

  10. #10

    Domyślnie

    3 jest miazdzaca. Bardzo mi sie podoba pod kazdym wzgledem. I kadr i kolory...no wszystko
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Hohe Wand
    By myrele in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-02-2019, 21:22
  2. [ Krajobraz ] Hohe Tauern.....
    By Bartekkw in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-04-2011, 22:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •