Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Flora, pierwsze tygodnie

    1) 73cia minuta życia

    2) Pierwsza noc na ziemskim padole

    3) Pierwszy tydzień w domu

    4)

    5)

    6) nocne odbijania i głośne bekania

    7)

    kochamy przebieranie

    9) detale


    10) chwile spokoju

    11) spacerujemy (tzn. tata spaceruje, Florka chilluje)

    12) pozdrawiamy
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  2. #2

    Domyślnie

    Piękne...

  3. #3

    Domyślnie

    7. Świetne
    10. ...zakochałem się...
    D3200/Nikkor 40mm/f2.8; Panasonic Lumix FZ1000
    Kolejowe Zagłębie

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Na samym wstępie muszę się przyznać, że nei lubię zdjęć osesków. Oczywiście rozumiem zachwyt rodziców wynikający z przyczyn innych niż wizualne, ale ja na szczęście nei muszę go podzielać. Poza tym oseski w tym wieku mają niepokojącą zdolność do notorycznego zapluwania się i patrzenia potem na świat z nierozgarniętą miną będąc usmarkanym po pachy.

    Z przyjemnością muszę zauważyć, że tu dziecko jest inne. Sam się dziwię że to powiem, ale po pierwsze uśmiecha się ładnie, z oglądu jest sympatyczne, nie cieknie mu znikąd - naprawdę jestem podbudowany.

    A detal wyszedł jak marzenie!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  6. #6

    Domyślnie

    Piękne zdjęcia!!! Mnie się ogromnie podobają. Niesamowity klimat.

    2pompony Twoja wiedza na temat fotografii jest duża natomiast na temat dzieci niestety mierna bo dzieci akurat w tym właśnie okresie nie zapluwają się ani nie są usmarkne bo to się dzieje dopiero później - tzn. kiedy wychodzą im zęby, czyli około 6 miesiąca życia, więc akurat w tym przypadku kiepska dygresja.
    "Emotion is really the only thing about pictures I find interesting. Beyond that it is just a trick" - Christopher Anderson<br>

  7. #7

    Domyślnie

    Masz rację, kompletnie nie odróżniam wieku niemowląt, i co gorsza nie mam z tego powodu jakichkolwiek wyrzutów sumienia. Dla mnie wszystkie oseski wyglądają podobnie - widać widziałem zbyt dużo zdjęć dzieci w tym gorszym wieku o jakim wspominasz, co traumatycznie utkwiło mi w pamięci. Tutaj odnotowuję taką zmianę, że dziecko wygląda dobrze, a nawet sympatycznie, czego nigdy bym wcześniej nie pomyślał.

    Przyjmuję Twoje tłumaczenia jako pewnik, ponieważ jak oboje stwierdziliśmy nie znam się na tych sprawach w ogóle.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #8

    Domyślnie

    Świetne fotki i super pamiątka.

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    ...Tutaj odnotowuję taką zmianę, że dziecko wygląda dobrze, a nawet sympatycznie, czego nigdy bym wcześniej nie pomyślał.
    Może dojrzałeś do ojcostwa

  9. #9

    Domyślnie

    9 mnie urzekło totalnie!


    Lubię takie nieprzekombinowane, codzienne dokumentowanie rzeczywistości. Bardzo mi się podoba.
    amatorką jest i na dodatek bezczelnie sobie bloguje.

  10. #10

    Domyślnie

    Koledzy wspomnieli już, ze ładnie.
    To ja wspomnę jeszcze, że to ciekawy przypadek Flory będącej jednocześnie częścią fauny
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Flora
    By pardwadwa in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-03-2014, 22:50
  2. [ Przyroda ] Flora i fauna w bonusie ;)
    By asha in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-10-2009, 00:00
  3. [ Krajobraz ] Dwa tygodnie temu...
    By Jędrula in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 19:56
  4. [ Portret ] Flora - Turkusowo
    By Vooda in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2008, 20:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •