Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Zima moim okiem

  1. #1

    Domyślnie Zima moim okiem

    Oto kilka fotek zrobionych wczoraj tj. 23.11.2008.
    1.2.3.4.5.6.7.Pozdrawiam

  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    takie... zwykłe.

    7 mi sie podoba ino
    D80 Tamron 17-50 mm F/2,8 Nikkor 70-300 mm VR

  5. #5
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Franz, wybacz mi to co powiem... Nie znajduję ani jednej rzeczy, dosłownie ani jednego powodu, dla którego miałbyś trzymać te zdjęcia dłużej...

    Nie ma na nich w ogóle i w szczególe ani jednego interesującego kadru, ani jakiejkolweik ciekawej gry świateł, ani miłego widoczku, ani nawet poprawnie dokonanej ekspozycji. Panuje czysty przypadek, jakbyś wykonał serię nieskoordynowanych piruetów i na oślep, bez celowanie trzymał wciśnięty spust... A potem wybrał zdjęcia, których kolejne numery są podzielne przez 7.

    WIerz mi, chciałbym zobaczyć w tych zdjęciach cokolwiek, cokolwiek co mnie przez moment utrzyma - i nie mogę... Nie widzę w tych obrazkach jakiegokolwiek zamysłu, poza próbami, czy uda się zapisać obrazek na karcie. Jest to tym smutniejsze, że na tym forum jest całkiem sporo dobrych, a i niemało świetnych widoczków, lanszaftów, czy jak to zwał. Nie zobaczyłeś ani jednego, a jeśli zobaczyłeś, to nie wyciągnąłeś z żadnego z nich dla siebie ani jednego wniosku.

    Być może robisz świetne zdjęcia ślubne, może odnajdujesz się w makro czy reportażu, ale za te obrazki dostajesz ode mnie zero.

  6. #6

    Domyślnie

    Franz55, a które się Tobie najbardziej podoba?

  7. #7

    Domyślnie

    witam D300 działa to już sprawdziłeś pokaż coś ciekawszego
    D700; N50; N17-55

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    ... A potem wybrał zdjęcia, których kolejne numery są podzielne przez 7.
    moim zdaniem pierwsze 6 zdjęć (numerów) nawet nie jest podzielne przez siedem...
    Zatem totalna katastrofa...
    I'm not always right, but I'm never wrong...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •