Close

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 61

Wątek: Cold

  1. #41

  2. #42

    Domyślnie

    @notdot
    Owszem. Bywam
    Wiem, że śmieją.

    Jednak bez tego to by się zrobił syf. Wyobraź sobie taką sytuację. Jesteś początkującym fotografem, wbijasz tutaj i chcesz zadać pytanie. Zadajesz i czekasz na odpowiedź, którą otrzymujesz. Przychodzi ktoś inny i przekazuje swój punkt widzenia. Rozpoczyna się kłótnia, która z biegiem czasu odchodzi całkowicie od tematu. Chciałbyś usłyszeć inne opinie ale temat odszedł tak daleko, że mało kto jeszcze napisze swoje rady. Dlatego OT jest tak ucinany.

    Z drugiej strony jeżeli poruszamy temat elektrody... w google odpowiedzi nie znalazłeś?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    @notdot
    Owszem. Bywam
    Wiem, że śmieją.

    Jednak bez tego to by się zrobił syf. Wyobraź sobie taką sytuację. Jesteś początkującym fotografem, wbijasz tutaj i chcesz zadać pytanie. Zadajesz i czekasz na odpowiedź, którą otrzymujesz. Przychodzi ktoś inny i przekazuje swój punkt widzenia. Rozpoczyna się kłótnia, która z biegiem czasu odchodzi całkowicie od tematu. Chciałbyś usłyszeć inne opinie ale temat odszedł tak daleko, że mało kto jeszcze napisze swoje rady. Dlatego OT jest tak ucinany.

    Z drugiej strony jeżeli poruszamy temat elektrody... w google odpowiedzi nie znalazłeś?
    Wątki NIESPRZETOWE moglibyście sobie darować po prostu z tym moderowaniem i pilnowaniem porządku bo robicie więcej złego niż dobrego takimi ruchami jak ten z wpxem.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Rycerz robił śmietnik to był tolerowany a widział ktoś jakieś jego foty w ogóle?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Była prośba aby wątki nieprawilne przesuwać do pralni. No i gdzie te zapowiadane zmiany?
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Wpkx zbierał ostrzeżenia od dawna. Jednak to nie przynosiło skutków. Ban nad nim wisiał od jakiegoś czasu.
    Kilkukrotne obrażanie osób na forum, specjalnie łamanie regulaminu odnośnie rozmiaru zdjęć, teraz nie pohamował języka w tytule wątku.
    Dostał PW z wyjaśnieniem. Powinien wiedzieć
    Jakie ostrzezenia? Przy aawatarze nie mial zadnych ostrzezen widocznych. Mowisz o upomnieniach slownych, dyskusji nt spraw forumowych?
    No chyba rozmwiac kulturalnie mozna. Tak przynajamniej zakladam a wrecz jestem tego pewien.
    Co do rozmiaru zdjec to przeciez sie dostosowal i nie wrzucal za duzych od jakiegos czasu-wiec ten argument odpada.

    I jedno slowo w tytule watku i od razu ban? Zapewne jeszcze po angielsku.
    No bez przesady, to mozna by wykropkowac tytul albo watek wywalic ze przeklenstwa nawet po angielsku nie beda tolerowane. Zreszta watpie zeby to bylo jakies mocne przeklenstwo, bo wpkx trzymal poziom kulturalnie, nie przypominam sobie zeby kogos obrazal.
    Dosyc duzo zdjec na forum zamieszczal, czyli pobudzal je do zycia fotograficznie.

    Ale jak to mowia; jak sie chce uderzyc psa to kij sie zawsze znajdzie...smutne to bardzo.


    P.S
    Czy moge wiedziec (mysle ze pare osob tez to zainteresuje) do kiedy jest ten ban?

    P.S 2
    Z tego co mi wiadomo, bo az zajrzalem na "tamte forum" (na ktorym nie mam konta i okazjonalnie je odwiedze). To watek przedstawial wychodek (az sie boje napiosac sr..cz) a w tytule bylo po angielski slowo "sh...t".
    Hahahahah, czy tylko ja tu widze pewna paranoje chyba, normalnie jak z filmow Barei o poprzednim ustroju.
    Czy tam na tym zdjeciu sie ekskrementy walaly naokolo tego wychodka? Nie widzialem, to pytam.
    Czy wpkx non stop wstawial zdjecia o tak "smierdzacej" tematyce - wtedy wypadalo by juz go upomniec zeby nie sial zgorszenia i obrzydliowsci.

    I tak w P.S 2 osmieszam bana uzytkownika z tego powodu, albo inaczej; to wrecz sie samo osmiesza.

    Dziwne tu sie rzeczy dzieja ostatnio...
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 11-01-2019 o 19:46
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #45
    kl
    Gość

    Domyślnie

    W proteście przeciwko strojeniu wszystkich w te same mundurki, podziękuję za obecność tutaj. Do administracji nie czuje żadnej urazy bo musiałbym wyjść na głupka, który nie rozumie regulaminu. Niestety nigdy go nie przeczytałem. Bywajcie.

  6. #46

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    @notdot
    Owszem. Bywam
    Wiem, że śmieją.

    Jednak bez tego to by się zrobił syf. Wyobraź sobie taką sytuację. Jesteś początkującym fotografem, wbijasz tutaj i chcesz zadać pytanie. Zadajesz i czekasz na odpowiedź, którą otrzymujesz. Przychodzi ktoś inny i przekazuje swój punkt widzenia. Rozpoczyna się kłótnia, która z biegiem czasu odchodzi całkowicie od tematu. Chciałbyś usłyszeć inne opinie ale temat odszedł tak daleko, że mało kto jeszcze napisze swoje rady. Dlatego OT jest tak ucinany.
    Ale to co piszesz to jest związana z tematami początkujących albo wątkach typowo "pytanie-odpowiedź" i tutaj jest bardzo mało akcji na które się powołujesz
    W tematach wpkx i kilku innych userów mających większy staż taki problem by nie był, zresztą w tematach ogólnych czy tych zdjęciowych offtop zawsze był, a jak ktoś sobie nie życzył to wnioskował o zamknięcie tematu czy jego oczyszczenie z kilku wpisów, i było ok
    Ale to też jest zadanie modów by odróżnić takie tematy i ucinać taki offtop
    A swoją drogą wiele wątków widziałem (często sprzętowych) gdzie jednak modzi zostawiali taki temat w spokoju mimo, że były kłótnie userów w stylu ja wiem lepiej i przepychanki na kilka stron
    Więc nie odpowiadaj wymijająco
    Wielokrotnie wnioskowałem, żeby takie offtopy wydzielać z głównego wątku i wrzucać w dział "off-cafe" czy "śmietnik"
    Bo dzięki temu główny wątek będzie czysty od spamu ale też jak niektórzy chcą dyskutować i udowadniać sobie racje to będą mogli w tym wydzielonym wątku.
    A tak jakiś user zostaje obrażony i nie ma jak się bronić bo usuwacie wpisy albo zamykacie temat
    Ostatnio edytowane przez notdot ; 11-01-2019 o 20:56
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  8. #48

    Domyślnie

    Ban dla Wojtka to strzał w kolano.
    Jako jeden z niewielu na tym Forum facet ma pojęcie na temat tego co robi. Jego zdjęcia są kontrowersyjne i trudne w odbiorze, za to wyróżniają się na tle zalewającego Forum morza chały. Przykro, że eliminuje się ludzi tworzących nową wartość, szukających czegoś nowego, czasami idących pod prąd. Których z pozoru błahy temat inspiruje i porywa. Którym powinniśmy dziękować, a nie podziękować.
    LED ZEPPELIN

  9. #49

    Domyślnie

    Nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko. Tendencja jest taka, że idziemy w kierunku poprawności. Czyli każdy ma się tutaj czuć dobrze, nawet ten, który jako totalny ignorant ma wszyskich w d...e. On jest użytkownikiem i wali go to, że wczoraj ktoś napisał że jako zamiennik kita do dxxxx najlepiej pasuje S17-50. Wczoraj, przedwczoraj i tydzień temu. On jest ON i zapyta się jeszcze dzisiaj. A jak nie zdąży odczytać i temat spadnie na 2 stronę to zapyta jeszcze raz. Nie jest dla niego nawet problemem to, że w co drugim słowie jest błąd a cała wypowiedz to ciąg słów pozbawionych jakiejkolwiek interpunkcji. Nie podoba się komuś to morda w kubeł - JA mam prawo pisać jak chcę. Inny zapyta czy jak aparat przestał działać z powodu rozładowanej baterii to czy jak ją naładuje to problem zniknie (serio - jest taki temat). Posty, które w jakiś sposób (fakt, czasem szyderczy) próbują to piętnować są usuwane w myśl zasady "pomagajmy albo milczmy". Więc sporo osób raczej milczy. Ale pustka jaka powstała po komentarzach choćby takich w stylu kolegi @2pompony krzyczy. I nie zagłuszy jej kolejny post w stylu "Jaki Nikon dla amatora."...

  10. #50

    Domyślnie

    Ale darcie koszul, za to komentarze dość ciekawe. Rozrywka, trudna sztuka na tle zalewającego forum morza chały itd. Ja odniosłem dokładnie odwrotne odczucie. Dlatego nie uważam by takie opinie miały jakikolwiek wartość bo jeden powie tak drugi powie nie.
    Gusta są różne i o nich się nie dyskutuje i nie powinny mieć wpływu na to co kto może a kto nie.

    Wątpię też aby administracja wieloletniego użytkownika banowała bez podstaw i pod wpływem emocji. Zwłaszcza że takie akcje zawsze tak samo się kończą.


    Zawsze można się też wykazać inicjatywą i założyć własny portal i być ostatnim sprawiedliwym. Skoro uważacie to wszystko za coś przełomowego, to kwestią czasu będzie splendor, chwała i wielomilionowe wyświetlenia.
    https://www.fora.pl/

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Hot'n'Cold
    By hateom in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 25-07-2013, 14:11
  2. [ Portret ] It's cold out here!
    By pellaore in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-03-2010, 11:56
  3. [ Pozostałe ] cold meat
    By noise13 in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 10-12-2009, 14:33
  4. [ Krajobraz ] Cold, colder...
    By kulten in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 04-06-2009, 23:14
  5. [ Krajobraz ] ...so f***ing cold right now...
    By anchel in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 11-02-2009, 00:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •