Close

Strona 1 z 42 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 418
  1. #1
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Red face Plener "modelkowy" 4 - 7 lipca

    Dosyć późno daje ogłoszenie o plenerze "wiosennym", ale to dlatego, że w maju mamy plener aktowy w Chorwacji, a pensjonaty mają pełne obsady na czerwiec. Zawsze jest problem z sobotą. Stąd termin w lipcu.

    Termin: 4 - 7 lipca. Czyli tradycyjnie, przyjazd w czwartek przed kolacją, ustalenia kto z kim gdzie i kiedy Piątek od rana, sobota, niedziela do obiadu - 5 sesji zdjęciowych i w obiad rozjazdy do domu.

    Miejsce: nowe Zakwaterowanie w Skalny Dwór http://skalnydwor.pl/ i na FB https://www.facebook.com/Skalny-Dw%C...8466148668961/
    Podobno przepiękne miejsce, Ojcowski Park Narodowy. Dolina Prądnika. Maczuga Herkulesa i Zamek w Pieskowej Skale.
    Generalnie byliśmy zawsze bardziej na północy, tym razem jesteśmy bardziej w centrum.
    Noclegi i wyżywienie w tym dworze są względnie tanie, postanowiłem więc że zrobimy po 4 fotografów na modelkę, tym bardziej że dwór ma dosc mało pokoi. Cena dla noclegów w pokojach 2 i 3 osobowych. Teoretycznie można wygospodarować jedynki, ale wtedy inni będą spali w trójkach. Jeśli ktos zabierze osobę towarzyszącą (np Pola męża i córeczkę) to .. cienko będzie z pokojami 1 osobowymi. Ale skoro jest tanio, to mamy przy prawie identycznej cenie (zrzutce na modelki) więcej modelek do aktu. 3 modelki aktowe, 2 ciuchowe i jedna stylistka. Bo do aktu w plenerze makijaże sa delikatne, najczęściej. Już zaklepałem Olgę Nefodową, która robi też fryzury. Była kilka razy kilka plenerów temu. Kojarzycie ją. Możemy mieć taniej jak weźmiemy 2 albo 1 modelkę do aktu.

    Obsada: 5 modelek - 3 do aktu, 2 do zdjęć w ciuchach, stylistka, ja i 20 fotografów (grupa 4 fotografów ma 1 modelkę na sesji)
    Natalia https://nataliee.pb.gallery/
    Kseniya https://www.instagram.com/kseniya_arhangelova/

    Cena: 905 zł w tym 305 zł za swój pobyt (ewentualna faktura - wystawia Skalny Dwór) i zrzutka na 3 aktówki, 2 ciuchowe, stylistę i stroje (załatwię stylizacje) równe 600 zł. I to te ostatnią kwotę chcę byście wpłacili, będzie to zaklepaniem miejsca. Nie kolejność zgłoszeń. Z tego wpłacę zaliczkę dla dworu, w kwietniu.
    Tak w ogóle to w październiku już od kogoś dostałem awansem, zaliczkę Tak w ciemno, bez znanego terminu i miejsca.

    Aha - dziś pierwszy kwietnia, ale ta informacja o plenerze jest serio

    LISTA - Wersja 1, zbyt długa, zobaczymy jaka opcja przejdzie. Pewnie do lipca to ktoś się wykruszy. Kolejność na liście - nie sugerujcie się nią. Ostatni nie znaczy pierwszy do odstrzału
    Naliczyłem 6 pań, cieszę się

    pinokio Marek Warszawa (grupa 4) wpłata 600
    Fafniak Marcin Warszawa (grupa 4) (pokój 1 osobowy) wpłata 600
    RYW Ryszard Warszawa (grupa 4, 5, 6) (pokój 1 osobowy) wpłata 600
    abre Pola z mężem, okolice Warszawy (grupa 5 lub 4 lub 6) wpłata 600
    Marcin G - mąż Poli
    Kashpir Paweł Warszawa (grupa 4) wpłata 905
    oper Piotr Warszawa (grupa 4, max 5) wpłata 600
    Rozalinda Agnieszka Warszawa (grupa 4 lub 5) wpłata 905
    Beata G Bydgoszcz (nie z forum) (grupa 4 lub 5) wpłata 600
    Alina Bydgoszcz (nie z forum) (grupa 4 lub 5) (pokój 1 osobowy) wpłata 905
    Vorlon Artur Bydgoszcz
    Przemek M Bydgoszcz (grupa 4, max 5) wpłata 600
    Marek2502 Marek S Inowrocław (nie z forum) (grupa 4) wpłata 600
    piotrkora Piotr Wrocław (grupa 4 lub 5) wpłata 600
    Anita_wlo Anita Wrocław (grupa 4 lub 5) (pokój 1 osobowy) wpłata 600
    Tomasz_K Łódź (grupa 4 lub 5) wpłata 600
    Anyth Grzegorz (+1) Rzeszów (grupa 4) wpłata 600 + osoba towarzysząca (nie fotograf)
    +1 od Grzegorza (grupa 4 lub 5) wpłata 600
    Witosz - kiedyś 562 Janusz Katowice (grupa 4, max 5) wpłata 600
    Anihil Sebastian Białystok (grupa 4 lub 5) (pokój 1 osobowy) wpłata 965
    Carlos Karol Anglia (z żoną i córką, przyjadą wcześniej, 30.06) (grupa 4) wpłata 600

    TOP67 Tomek Wrocław – towarzyszący, więc się nie liczy do modelek
    Wpkx – wpadnie odwiedzić, raczej sobota

    Full2g Tomek +1 Ruda Śląska (grupa 4) wpłata 600
    +1 od Full2g (grupa 4) wpłata 600

    vid3 - wypadł, zwrot
    Rainer - wypadł, zwrot
    Hesja - wypadł, zwrot
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 29-06-2019 o 10:05

  2. #2

    Domyślnie

    Jadę - poproszę jedynkę - jak się da. Konto to, co ostatnio, bo nie podałeś?

  3. #3

  4. #4
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    O tych jedynkach to ja pisałem w treści. Pensjonat daje 12 pokoi, a jeśli przyjedzie TOP67 i Pola weźmie męża to jedzie nas 20+5+1+1+1+1=29
    Czyli w tym układzie to jest 5 pokoi po 3 osoby i 7 pokoi po 2 osoby. Jak dam kilku osobom jedynki (powiedzmy że czterem) to wyjdzie zę są 4 jedynki, a 25 pozostałych osób ma się zmieścić w 8 pokojach. Czyli więcej niż 3 osoby na pokój - odpada.
    Ja co najwyżej mogę obiecać, że ci co dawniej brali jedynki tym razem nie trafia do trójek, a do dwójek.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #5

    Domyślnie

    Na listę rezerwową mogę trafić? Ja+1

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    poprosze jedynke
    ktoby chcial z zawodowcem spac...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    O tych jedynkach to ja pisałem w treści. Pensjonat daje 12 pokoi, a jeśli przyjedzie TOP67 i Pola weźmie męża to jedzie nas 20+5+1+1+1+1=29
    Oczywiście, że jadę. Ale ja mogę spać z kimkolwiek (byle powyżej 15 lat )
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  8. #8

    Domyślnie

    jejku jejku, nie powiedzialem ze jade z przybudowka, apartamenta sa?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  9. #9
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Pensjonat jest ładny i tani. A wy tu o apartamentach, jedynkach itp. Co wy, spać chcecie? Jedziemy tam robić zdjęcia
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Pensjonat jest ładny i tani. A wy tu o apartamentach, jedynkach itp. Co wy, spać chcecie? Jedziemy tam robić zdjęcia
    fotograf niewyspany zapomina o zostrowianiu obrazu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

Strona 1 z 42 12311 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Podlaski plener modelkowy...
    By conik in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 15-10-2009, 22:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •