Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44
  1. #21

    Domyślnie

    Przy tematyce jaką podałeś szedłbym raczej w Tamrona G1. Takie posunięcie pozwoli zaoszczędzić trochę "grosza" bez uszczerbku na fotografii.

  2. #22

    Domyślnie

    Jako były posiadacz D610 i obecny posiadacz D750 polecę Ci... system Fuji Do Twoich potrzeb w sam raz. Przede wszystkim będzie to niewielki zestaw. Fuji robi świetną optykę i aparaty. Miło wspominam.

    Jeśli już się uparłeś na Nikona to zdecydowanie D750. D610 poza słabszym AF-em - który nie dla każdego będzie odczuwalny - dużo gorzej się trzyma. Body jest jakieś takie klocowate w D610.

    Co do 24-70 osobiście wybrałbym chyba Tamrona G2 pomimo iż mam Nikkora i jestem z niego zadowolony. Tamron oferuje stabilizację i ponoć lepszą optykę.

    Czy kupować używane? W tak chorym kraju jak Polska jest to kwestia do dyskusji. Mało kto może sobie pozwolić na tak drogie zabawki więc ceny używek są wysokie. Nie jeden by się zdziwił za ile kupiłem sporą część mojego sprzętu w Irlandii gdzie warto wspomnieć ceny nowego sprzętu są zdecydowanie wyższe. Natomiast kupując z drugiej ręki sytuacja wygląda już nieco inaczej.

    Nie boję się używek gdy kupuję od uczciwych sprzedawców z lokalnego zaufanego portalu. Sam mam już 78 pozytywów (100%) na koncie gdzie 90% z nich odnosi się do sprzętu foto.

  3. #23

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o abfoto to do dzisiaj jest spory rabat na d750
    D7200 | S17-50 | N35 1.8 | SB900
    fotopasje.com

  4. #24

    Domyślnie

    Poprawka. Promo jest do 23.10 czyli do jutra
    D7200 | S17-50 | N35 1.8 | SB900
    fotopasje.com

  5. #25

    Domyślnie

    Kwotowo promocja całkiem ok. Jednak tu się kłania polska rzeczywistość. Podnieść cenę, żeby później pokazać duży upust. Finalna cena wychodzi jak w niektórych sklepach bez promocji.

  6. #26

    Domyślnie

    No, no, d750, nowy, krajowy, ze znanego sklepu za 6k... w weekend pokazywało, że niedostępny, myślałem, że to tylko takie promowanie się sklepu, ale dziś chyba można faktycznie kupić.


    Cytat Zamieszczone przez qm Zobacz posta
    Kwotowo promocja całkiem ok. Jednak tu się kłania polska rzeczywistość. Podnieść cenę, żeby później pokazać duży upust. Finalna cena wychodzi jak w niektórych sklepach bez promocji.
    Chyba jednak nie masz racji. Te oferty poniżej 6k wyglądają na grey market, brak gwarancji Nikona.

  7. #27

    Domyślnie

    Z ta gwarancją to różnie bywa. Ja przeszedłem przez 2 pentaxy, 3 canony, 3 nikony. I nigdy nie miałem poważniejszej usterki. Nigdy nie wysyłałem nic w ramach gwarancji. Odpukac. Takie szczęście głupiego. Gdybym teraz miał brać d750 to wolałbym jednak z grej market nowego, niż z polish cebula, ktory ma podobno 5 lat, ale stan igła i niemiec plakal jak sprzedawał ze sklepami też u nas jakieś nieporozumienie, każda promocja zrobiona przez markę, zaczyna się wcześniejszym windiwaniem ceny, choćby ta głupio stówkę więcej zarobić. Jak teraz będę brał d850 (może) to możliwe że pojadę sobie na wycieczkę, choćby z wycieczka mnie wyszła + aparat do kwory kupna w pl to będę miał wycieczkę gratis, a cebuli sklepowej nie dam zarobić grosza. To samo zrobiłem z całym zestawem do błyskawica YN - wszystko kupione na aliexpres, mało tego, w grstisie dostałem 2 komplety enlupow (8sztuk) gdzie w pl kupując sprzęt w jednym sklepie za 10tki tysięcy złotych nawet kopa w dope nie dostaniesz.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 22-10-2018 o 14:09

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Chyba jednak nie masz racji. Te oferty poniżej 6k wyglądają na grey market, brak gwarancji Nikona.
    Można to sprawdzić dzwoniąc i pytając czy dystrybucja europejska.

    tu ładne ceny są
    5 753 zł
    https://www.pasazfoto.pl/nikon-d750

    5 953 zł + karte 128 GB dostajesz
    https://cyfra.eu/product-pol-951-Lus...-s-GRATIS.html

    5 852 zł
    https://fotopanorama.pl/pl/nikon-d750.html?x-t20

  9. #29

    Domyślnie

    D610 już za 4kzl z kartą 64gb
    Ładne ceny na Nikony z 2013/2014 r.
    R | 35 | 50 | 135

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Z ta gwarancją to różnie bywa. Ja przeszedłem przez 2 pentaxy, 3 canony, 3 nikony. I nigdy nie miałem poważniejszej usterki. Nigdy nie wysyłałem nic w ramach gwarancji. Odpukac. Takie szczęście głupiego. Gdybym teraz miał brać d750 to wolałbym jednak z grej market nowego, niż z polish cebula, ktory ma podobno 5 lat, ale stan igła i niemiec plakal jak sprzedawał ze sklepami też u nas jakieś nieporozumienie, każda promocja zrobiona przez markę, zaczyna się wcześniejszym windiwaniem ceny, choćby ta głupio stówkę więcej zarobić. Jak teraz będę brał d850 (może) to możliwe że pojadę sobie na wycieczkę, choćby z wycieczka mnie wyszła + aparat do kwory kupna w pl to będę miał wycieczkę gratis, a cebuli sklepowej nie dam zarobić grosza. To samo zrobiłem z całym zestawem do błyskawica YN - wszystko kupione na aliexpres, mało tego, w grstisie dostałem 2 komplety enlupow (8sztuk) gdzie w pl kupując sprzęt w jednym sklepie za 10tki tysięcy złotych nawet kopa w dope nie dostaniesz.

    Nie do końca chyba chodzi o brak gwarancji w przypadku grey market. Nikon może odmówić serwisu sprzętu z grey market nawet jeśli będziemy chcieli za taki serwis zapłacić. No chyba, że w Europie panują inne zasady aniżeli w Stanach.

    https://www.youtube.com/watch?v=JuSkXxmmt64

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Czy warto, zamiana d7200 na d750
    By jacekni in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-07-2018, 12:25
  2. Zmiana D750 na D3s warto?
    By Paapaj in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 15-07-2016, 11:11
  3. Czy odważysz się tam wejść?
    By Bonthyc in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-06-2009, 21:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •