Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1

    Domyślnie Nasze paski, kabury, torby i akcesoria...

    Hej
    Pewnie wielu z Was zastanawiało się nad kupnem torby, kabury czy też nad wymianą oryginalnego paska do aparatu, który notabene jest bardzo niewygodny. Sam właśnie szukam jakiegoś, bo ten dany wraz z body jest nie tylko niewygodny (za chudy wpija się w szyję), ale też zbyt krótki. Pokazujcie w tym wątku Wasze paski, torby czy różne kabury używane przez Was. Będzie to znakomita baza porównawcza, oraz kopalnia dla tych, którzy czegoś szukaja.
    Ja ostatnio kupiłem taką torbę
    https://allegro.pl/oferta/oryginalna...ource=facebook

    Jest dość mała, ma dużo kieszonek i spokojnie mieści body z podpìętą 35tką i 2 dodatkowe szkła.
    Ostatnio edytowane przez czomolungma ; 09-01-2020 o 23:10

  2. #2

    Domyślnie

    Wrzuć własne fotki ze sprzętem i bardziej obszerną recenzje z plusami, minusami itd.
    Tak to w sumie reklamujesz produkt w taki sam sposób jak każdy sprzedawca.

  3. #3

    Domyślnie

    wkraczasz na "śliski" grunt, mam kilkanaście toreb i pięć plecaków, żaden nie jest idealny , najlepszą DLA MNIE torbę kupiłem na wyprzedaży, bo nikt nie chciał jej kupić uważając za bez użyteczną, producent też szybko przestał produkować ten model, to między innymi dowód, że każdy ma inne wymagania, jedyną w tej chwili dla mnie podstawową cechą, to marka produkująca TORBY, mogę mieć zaufanie do wytrzymałości wyrobu (choć tu też już miałem wpadki), a druga - to użyteczność dla moich potrzeb
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Wrzuć własne fotki ze sprzętem i bardziej obszerną recenzje z plusami, minusami itd.
    Tak to w sumie reklamujesz produkt w taki sam sposób jak każdy sprzedawca.
    Z chęcią dodam jakąś opinię, ale muszę ją poużywać Dopiero co kupiłem i tak na szybko mi podchodzi. Włożyłem bez problemu body z podpiętym szkłem i jeszcze 2 miejsca na szkła zostały. Baterie zapasową czy kartę można włożyć w małą kieszonkę, która jest na zamek. Oprócz tego jest kieszeń na zamek, można schować dokumenty i mieć wszystko przy sobie. Torby nie trzeba odpinać aby do środka zajrzeć bo na górze ma zamek i można robić to w ten sposób. Jedyny minus jaki przez te parę dni znalazłem to lekko piszczące zapięcia (te metalowe sprzączki). Psiknę WD i zobaczę czy pomogło. Jakąś dłuższą recenzję mogę napisać po dłuższym użytkowaniu.

  5. #5

    Domyślnie

    Chyba najlepsza rekomendacja jest taka, że B&H nie ma tej torby w ofercie. Znaczy anty-rekomendacja, bo sklep znany jest z tego, że sprzedaje wyłącznie rzeczy dobre i bardzo dobre.

    Ale właśnie, przejrzałem tam torby pod marką Fuji i okazuje się, że firma weszła w kooperację z Domke.
    A jeśli tak, to moim zdaniem była to jedna z najtrafniejszych decyzji Fuji.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja kupiłem taki pasek:
    https://pl.aliexpress.com/item/32997...46a35c0fGYVm2V
    Mógłby być nieco cieńszy ale jest ok. Jest wygodny, nie wpija się, długość ok. Mam czerwony.

    Do tego taki przycisk, czerwony wklęsły
    https://pl.aliexpress.com/item/32951...46a35c0fGYVm2V
    Wygodny, i pomaga.
    Cały zestaw, czarny aparat, pasek i przycisk wygląda wg mnie bardzo ciekawie i nowocześnie. I nawet zdjęcia wychodzą ładniejsze. Jak nie zapomnę to zapodam zdjęcie.
    Co do torby to też szukam. Póki co używam starej małej z Nikona. Chciałbym coś małego, ala pokrowiec na samo body ze szkłem. Widziałem takie silikonowe etui ale średnio to wygląda.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  7. #7

    Domyślnie

    torba
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tb-ucl-cd-11.png.jpg
Wyświetleń:	189
Rozmiar:	45,7 KB
ID:	35610

    plecak
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	advanced2active10_592667475.jpg
Wyświetleń:	192
Rozmiar:	19,1 KB
ID:	35611

    i zestaw paskow
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	807660aec62177913fb95f4ae04c07c6.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	75,6 KB
ID:	35612

    przycisk i owszem
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SRB-C11S(3)_432397333.jpg
Wyświetleń:	187
Rozmiar:	11,3 KB
ID:	35613

    ach i jeszcze torba na sam aparat, bardzo fajna(choć wszystkie moje wybory sa fajne)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	a715c00a654d55a1754f539df32a8f94.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	159,6 KB
ID:	35614
    Ostatnio edytowane przez matbe ; 10-01-2020 o 10:48

  8. #8

    Domyślnie

    Coraz częściej się zastanawiam nad tym Peak Design. Fajne jest to odpinanie paska. Czasem pasek przeszkadza. Domyślam się, że te kółka pasują i do paska na szyje i do paska na rękę. Czyż nie?
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  9. #9

    Domyślnie

    Tak, to jeden system zapięcia. O ile ich torby i pleacki są zwykłym nieuzasadnionym zdzierstwem, to ten system kotwic jest rewelacyjny. Nadgarstkowy(cuff) podejrzałem u Cybulskiego, taki zestaw pasków świetnie się sprawdza na codzień.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Tak, to jeden system zapięcia. O ile ich torby i pleacki są zwykłym nieuzasadnionym zdzierstwem, to ten system kotwic jest rewelacyjny. Nadgarstkowy(cuff) podejrzałem u Cybulskiego, taki zestaw pasków świetnie się sprawdza na codzień.

    Gdzie przyjacielu kupiłeś ten pasek ? Ja żeby miec samo body musze co chwile odpinac pasek, a potem jak potrzeba paska to go znowu wiązać, Wkurzające. Takie odpięcia byłyby rozwiązaniem.



    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Chyba najlepsza rekomendacja jest taka, że B&H nie ma tej torby w ofercie. Znaczy anty-rekomendacja, bo sklep znany jest z tego, że sprzedaje wyłącznie rzeczy dobre i bardzo dobre.

    Ale właśnie, przejrzałem tam torby pod marką Fuji i okazuje się, że firma weszła w kooperację z Domke.
    A jeśli tak, to moim zdaniem była to jedna z najtrafniejszych decyzji Fuji.
    Nie ma jej w ofercie bo to stary model już, rzadko kto go jeszcze ma. Z drugiej strony małe fuji ze stałką to nie jest karabin maszynowy, aby nie wiadomo jakie torby do tego nosić
    Ta całkiem solidnie wygląda i jestem zadowolony.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. kabury
    By Jacek_Z in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-01-2013, 20:11
  2. [ Krajobraz ] Paški most
    By McPiv in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-11-2011, 22:00
  3. torby torby i jeszcze raz torby
    By novell in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 27-05-2010, 16:08
  4. [ Portret ] Pan w paski
    By Ghost in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-12-2009, 18:08
  5. [ Makro ] w paski
    By redak in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-06-2009, 18:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •