Close

Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 1220212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 221
  1. #211
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Dzięki. Ty to dostajesz pochwałę za wrzucanie zdjęć na galerię No i Gerard i Anita wrzucają, oczywiście są też backstage TOP67. 4 osoby.
    Kuba byś mógł, na FB wrzucałeś. No i kilka innych osób na FB też dało zdjęcia. Wypatrzyłem tam zdjęcia u eSPARROW, Gustaw79, jerzyb, nikonista02, somrozen, Rozalinda.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #212

    Domyślnie

    A na piśmie dostanę? Czy medal na szyję z lizaka?

  3. #213
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Na piśmie. Zrobię ci w nagrodę 2 identyfikatory, jeden przypniesz z przodu a drugi z tyłu
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #214
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Kurczaczek do mnie napisał, prosi o zdjęcia.
    W ogóle to kurczaczek szaleje, wszędzie go pełno
    A Mariola jest na pewszej stronie Maxmodels http://www.maxmodels.pl/fotograf-mariolahupert.html (swoją drogą - duzo tu zdjęć z naszych plenerów )
    Kurczaczek pewnie zdjęcia Marioli ma, ale od innych - nie wiem.
    Oczywiście nie tylko o zdjęcie Emilii chodzi, zdjęcia pozostałych dziewczyn też powinniście oddać.
    No i wpis (recenzja) ma mojej http://www.new.jjstudio.pl/photos.php?id=32 itd itd.
    Pomysły jak was motywować PO plenerze mi się skończyły. Mogę tylko grozic wykluczeniem z następnego pleneru
    A tak na serio - przywieźcie zdjęcia do Ciechocinka. Bo będę truł.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #215

    Domyślnie

    Ale mi reklamę robisz Jacku - dzięki.
    Ode mnie Kurczak ma wszystkie, które obrobiłam. Inne dziewczyny też, gdy tylko są gotowe, wysyłam i wrzucam do Ciebie również (gorzej z poprzednimi plenerami) Ale może kiedyś się doczekają.

  6. #216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Dzięki. Ty to dostajesz pochwałę za wrzucanie zdjęć na galerię No i Gerard i Anita wrzucają, oczywiście są też backstage TOP67. 4 osoby.
    Pochwale, coś byś obiecał, może ze następnym razem przywieziesz alkohol przeznaczony do picia ....

  7. #217
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Czyli Whisky? OK.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #218
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Marta robi karierę. Jest "wodzianką" u Wojewódzkiego
    http://www.maxmodels.pl/marta-karpin...ego,a,710.html

    Przy okazji - plener wiosenny - chyba ostatni weekend maja. Szykujcie się
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #219

    Domyślnie

    co to jest wodzianka ? (pomijając pseudo zupkę ? )

  10. #220
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Oprócz TVP istnieje jeszcze stacja TVN. W TVN ma swój program Kuba Wojewódzki (leciał własnie przed chwilą). Marta robi tam za hostessę przynoszącą rozmówcom Kuby wodę, stąd "wodzianka". Ma całe kilkanascie sekund dla siebie. A że jest raczej skąpo ubrana to daje się zapamietać. Jej poprzedniczki robiły to samo.

    Kariera jak kariera Inne dziewczyny pracują może i ambitniej, ale tego nie widać. A jak nie widać ... to nie ma kariery. Takie czasy.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 1220212223 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •