A mój Phottix Tetra PT-04 II spalił się. Nie wiem od czegopewnie od lampy. Mam Topce 325 CS. Pobłyskała parę razy i później coś zaczęło śmierdzieć. Okazało się, że odbiornik
Stopiło się takie małe czarne coś (nie wiem co to, bo się nie znam).
Pozdrawiam, Karol.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami