Close

Strona 187 z 253 PierwszyPierwszy ... 87137177185186187188189197237 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 861 do 1 870 z 2526
  1. #1861

    Domyślnie

    Cały czas mi chodzi po głowie ten strobing i CLS. Załóżmy, że nie można zejść do 1/128 mocy z sb-600 i załóżmy, że na 1/200 sekundy błyska mi za mocno na 1/64. Mogę wejść na krótsze czasy i FP, bo wtedy lampy z defaultu tracą sporo mocy, prawda? Czy sb-600 obsługuje FP w trybie slave?
    I jeszcze jedno pytanie. Czy jeśli używam sb-800 w trybie master, to jego błysk wpływa mi na oświetlenie fotografowanej sceny, czy też jest on tak słaby, że nic nie wnosi?
    Bardzo proszę o odpowiedzi bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki.
    Krzysztof W.
    D500, D300S, F8, S10-20, S18-35, N16-80, T45, S50-150 OS, N200-400 VR, SB600, SB800 i jeszcze parę innych zabawek...
    nick-on.photler.com

  2. #1862

    Domyślnie

    Tak więc wygląda to tak jeżeli idzie o wymiary

    Wysokość I - nogi na płasko 190cm
    Wysokość II - nogi jak na zdjęciu 210cm
    Wysokość III - złożony 50cm
    Udźwig - postawiłem na nim krążek od hantla 5kg i nie opadał pod ciężarem ale bezpieczny ciężar bez chybotania się czubka statywu to około 3kg.

  3. #1863

    Domyślnie

    Pytanie do użytkowników Parasolko - softboxów ( http://funsports.pl/p,pl,48,parasolk...jacy+80cm.html )

    Jak wygląda to od wewnątrz - ta pionowa ściana jest czarna, czy ma jakiś kolor odpijający światło (biały, srebrny??)
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  4. #1864

    Domyślnie lampy strobing

    Mam sb900 i...chciałbym dokupić do niej jeszcze 2wie lampki do strobingu-ale jak zawsze ograniczeniem jest kasa. Jakie lampki i wyzwalacze polecacie po niskiej cienie i stosunkowo dobrej jakości?

  5. #1865

    Domyślnie

    Yn 460 (no chyba że masz więcej kasy to coś lepszego zawsze możesz wziąć, ale one są bardzo dobre )+ rf 602

  6. #1866

    Domyślnie

    Dokładnie, yn 460 i rf 602, używam od roku i jestem bardzo zadowolony. Jak chcesz zobaczyc jak to wyglada i dziala to zapraszam do grodu nad Sanem.

  7. #1867

    Domyślnie

    Jak nie szukasz CLS'a to jak napisali poprzednicy - lepiej nie znajdziesz.
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  8. #1868

    Domyślnie

    Doprecyzuję lampę: YN460 II
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  9. #1869

    Domyślnie

    Wersja pierwsza od biedy też da radę, ale różnica w cenie jest tak pomijalna że lepiej kupić wersję II, mam wersję I i II, II jest zauważalnie mocniejsza i szybciej się ładuje

  10. #1870

    Domyślnie

    Nic nowego nie napiszę, YN 460 Mark II, do tego RF-602 - jest cacy;i podobnie jak Łukasz zapraszam na oględziny.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

Strona 187 z 253 PierwszyPierwszy ... 87137177185186187188189197237 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •