Cały czas mi chodzi po głowie ten strobing i CLS. Załóżmy, że nie można zejść do 1/128 mocy z sb-600 i załóżmy, że na 1/200 sekundy błyska mi za mocno na 1/64. Mogę wejść na krótsze czasy i FP, bo wtedy lampy z defaultu tracą sporo mocy, prawda? Czy sb-600 obsługuje FP w trybie slave?
I jeszcze jedno pytanie. Czy jeśli używam sb-800 w trybie master, to jego błysk wpływa mi na oświetlenie fotografowanej sceny, czy też jest on tak słaby, że nic nie wnosi?
Bardzo proszę o odpowiedzi bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami